Apartmán Harmony
První ložnice
Obytný prostor
Kuchyňská linka
Druhá ložnice
Detail druhé ložnice
Odpočinkové křesílko
Třetí ložnice
Koupelna s vanou
Extra druhé WC
Předsíň
Desinový detail
Plánek bytu
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Harmony

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

7 Ubytování až pro 7 osob ve 4 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Nadstandardní pražský apartmán
Pokud si chcete ze stověžaté Prahy odvézt nezapomenutelné zážitky, ubytujte se v exkluzivním apartmánu Harmony se 3 ložnicemi, koupelnou a samostatným WC, balkonem a bezplatným Wi-Fi internetem. Apartmán se skrývá v klasickém secesním činžovním domě, jenž disponuje nonstop recepcí, výtahem i pozoruhodnými architektonickými detaily a leží v části Josefova, která se vyznačuje širokým spektrem luxusních butiků a restaurací. Apartmán Harmony se skládá ze 3 ložnic (jedna z nich má přístup na balkon, který směřuje na klidný dvorek), obývacího pokoje se zábavní zónou (televize, pohovka), kuchyňským koutem a jídelním stolem, koupelny (vana, toaleta, umývadlo), samostatného WC (druhá toaleta, umývadlo) a vstupní haly. Apartmán je zařízen kvalitním nábytkem a stylovými dekoracemi. Vezměte prosím v potaz, že pro přístup k apartmánu je třeba od výtahu vyjít krátké schodiště.

Romantické Staré Město
Díky svému umístění na rohu dvou ulic na pražském Josefově, které lemují okouzlující butiky (s výběrem luxusní módy, šperků, starožitností ad.) a různorodé množství restaurací i barů, nabízí tento apartmán ideální lokaci pro ubytování během vaší návštěvy Prahy. Přímo naproti apartmánu stojí Pinkasova synagoga, sloužící jako Památník českých a moravských obětí šoa, a přilehlý Starý židovský hřbitov. Řeka Vltava, koncertní síň & galerie Rudolfinum či Uměleckoprůmyslové muzeum leží v nejbližším okolí apartmánu. Zároveň se během pár minut dostanete pohodlnou chůzí ke Karlovu mostu a Staroměstskému náměstí.

Vybavení
Apartmán nabízí bezplatný Wi-Fi internet, satelitní televizi s přístupem k internetu, pračku a sušičku, myčku na nádobí a mnohem více. Úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky jsou v ceně. Uvedená cena platí pro 6, každá další osoba připlácí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 eur - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Reference našich klientů

Kathleen & Rebecca O'Connor

Dear Prague-Stay, recently my daughter and I visited Prague from 6th - 10th September and used the 'Harmony' Apartment at Zatecka No 14. Everything about the trip was wonderful from our airport pick up by Tomas, reception and beautifully appointed apartment. We want to say a big thank you for your level of service and for making the trip so special. We intend to return! Good luck and all the best for the future.