Apartmán Lovely
Obývací prostor
Jídelní prostor
Pohovka
Původní kammenné prvky
Klimatizovaná ložnice
Celkový obytný prostor
Plně vybavená samostatná kuchyně
Koupelna s pračkou a sušičkou
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán Lovely

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 3 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Stylový pražský apartmán
Apartmán Lovely, vybavený bezplatným Wi-Fi a klimatizací, se nachází v památkově chráněném komplexu z počátku 15. století, jenž disponuje nonstop recepcí a atraktivními společnými prostory. Tento podkrovní apartmán se vyznačuje netradiční dispozicí: je tvořen prostorným obývacím pokojem (s pohovkou, televizí a jídelním stolem), do kterého ústí dva samostatné pokoje umístěné na galerii, které mají zkosené stropy a od prostoru obývacího pokoje je dělí kovaná zábradlí. Každý z pokojů na galerii má vlastní schodiště a oba mají vikýřová okna s působivými výhledy na červené pražské střechy. Apartmán dále tvoří oddělená, plně vybavená kuchyň, koupelna (vana, toaleta, umyvadlo, pračka a sušička), vstupní hala, množství oken a šatna. K apartmánu je nutno vystoupat po několika schodištích.

Ubytování na Starém Městě
Lokalita Starého Města ukrývá řadu architektonických skvostů, včetně renesančních a barokních městských domů a paláců s detailně zdobenými fasádami či monumentálních, gotických a barokních kostelů a věží. Nejstarší část Prahy Vás okouzlí spletí dlážděných uliček, určených pouze pro pěší, a mnoha zajímavými obchody. Rezidence U Kapra stojí na rohu Malého náměstí a ulice Karlovy, která tvoří součást Královské cesty a vede přímo na Karlův most. V okolí apartmánu naleznete široký výběr restaurací, kaváren, barů, galerií, klubů i koncertních síní. K většině pražských pamětihodností a turistických atrakcí dojdete z Apartmánu Lovely příjemnou chůzí během pár minut.

Služby a vybavení
Vybavení apartmánu zahrnuje Wi-Fi internet zdarma, klimatizaci, satelitní TV s přístupem k internetu, pračku a sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Úklid jednou týdně i veškeré ručníky a povlečení jsou v ceně. Cena platí pro 3, za každou osobu navíc se platí 30 euro za noc.

Více informací o budově: apartmány U Kapra

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF) a extra úklid, výměnu povlečení a ručníků za 35 eur.

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.