Apartmán Melody
Apartmán Melody
Pohovka a konferenční stolek
Tapeta s florálními motivy
Pohled shora
Jídelna
Jídelní stůl s květinami
Výhled na Pražský hrad
Výhled na Pražský hrad
Plně vybavená kuchyně
Ložnice I.
Ložnice - dekorace
Ložnice II
Prostorná ložnice
Koupelna s vanou
Prostorná předsíň
Galerie apartmánu s pohovkou
Kout s postelí
Koupelna II se sprchou
Nábytek
Výhled na stůl
Plánek bytu
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán 3+1 Melody

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

7 Ubytování až pro 7 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Prostorný apartmán v centru Prahy
Apartmán Melody se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a bezplatným Wi-Fi se nachází v pátém patře dokonale udržované secesní budovy, která nabídne nejen zachované původní architektonické prvky, ale i výtah a nonstop recepci. Díky svému umístění ve čtvrti Josefov, v blízkosti Starého Města, v oblasti, pro níž je typické množství luxusních butiků, restaurací a barů, představuje apartmán Melody ideální příležitost ke krátkodobému ubytování v Praze. Apartmán se rozprostírá ve dvou patrech, přičemž to nižší tvoří rozlehlý obývací pokoj s rozkládací pohovkou a zábavním koutem, plně vybavená kuchyň, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem a prostorná vstupní hala s předsíní. Ve druhém patře, do něhož vedou točité schody z obývacího pokoje, najdete otevřenou galerii vybavenou pohovkou, další prostornou ložnici se čtecím koutkem a plně vybavenou koupelnu s vanou, druhou toaletou a umyvadlem. Interiér apartmánu byl zařízen s důrazem na styl i komfort, a tak jistě zpříjemní Váš pobyt v Praze.

Kouzlo staré Prahy
Apartmán Melody je zasazen do malebného historického centra Prahy. Nachází se na rohu dvou rušných ulic, které vás potěší množstvím starožitnictví, klenotnictví, prvotřídních gastronomických podniků a luxusních butiků – vřele doporučujeme módní butik Report's nabízející elegantní pánské kolekce z Itálie. Budova, v níž je apartmán situován, stojí naproti dvěma historickým symbolům – Pinkasově Synagoze a Starému židovskému hřbitovu. Obě tyto působivé památky patří k Židovskému muzeu v Praze. Řeka Vltava se svými romantickými meandry, koncertní síň a galerie Rudolfinum či Uměleckoprůmyslové muzeum jsou v bezprostřední blízkosti, stejně tak Staroměstské náměstí a Karlův most, které od apartmánu dělí pouze pár minut klidné chůze. V příjemném dosahu je naprostá většina okouzlujících pražských památek.

Vybavení apartmánu
K vybavení apartmánu Melody patří bezplatný Wi-Fi internet, satelitní televize s přístupem k internetu, pračka a sušička, myčka nádobí a další. Cena zahrnuje týdenní úklid včetně výměny ručníků a povlečení. Cena platí pro 5 osob, za každou další osobu účtujeme příplatek 30 euro za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Reference našich klientů

Sharon Wyse, Robert Steut, Terry & Carol Falkingham

Dear Zorica, Thank you and your team for making our stay so wonderful. The driver and guide were excellent and the accommodation was exceptional. Many thanks.