Apartmán Artistic
Obývací pokoj s jídelním stolem
Obývací pokoj
Plně vybavený kuchyňský kout
Rohová ložnice s velkými okny
Stylová rohová ložnice
Krásné výhledy na okolí - Rudolfinum a Pražský hrad
Výhled na Starý židovský hřbitov
Ložnice II
Ložnice II | Styl a pohodlí
Koupelna s vanou
Samostatné WC s bidetem
Ložnice III.
Ložnice III
Rohová ložnice s keramickými kamny
Pohovka v hale
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Artistic

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

7 Ubytování až pro 7 osob ve 4 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylové bydlení
Uprostřed staré Prahy, v působivé lokalitě Josefova se nachází apartmán Artistic se třemi ložnicemi, zařízenou koupelnou a samostatnou toaletou, vybavený bezplatným Wi-Fi. Apartmán Artistic, situovaný ve čtvrtém patře pečlivě udržované secesní budovy s nonstop recepcí, výtahem a elegantními společnými prostory, je tvořen třemi ložnicemi (včetně jedné rohové s velkými okny), obývacím pokojem s kuchyní a jídelním stolem, plně vybavenou koupelnou (vana, umývadlo, WC), druhou, samostatnou toaletou a velkorysou halou s rozkládací pohovkou. Apartmán potěší své obyvatele nádhernými výhledy na Starý židovský hřbitov, komplex Pražského hradu a další dominanty města. Interiér apartmánu je navíc stylově zařízený do posledního detailu a zahrnuje původní secesní prvky (včetně zdobných stropních omítek a kování oken i dveří).

Vyhledávaná lokalita Josefova
Prestižní oblast Josefova představuje ideální volbu pro krátkodobý pobyt v Praze – díky množství luxusních butiků světových značek (za zmínku stojí Report's – butik s přední italskou módou pro muže), starožitnictví, kvalitních gastronomických podniků, stylových kaváren, bister a barů představuje Josefov pulzující město ve městě, které budete jen stěží opouštět. Budova, v níž se apartmán nachází, stojí přímo naproti Starému židovskému hřbitovu a Pinkasově synagoze. Rudolfinum, které se tyčí na břehu malebné Vltavy, stejně jako množství dalších klenotů pražské architektury, je v bezprostřední blízkosti. K naprosté většině pražských památek, včetně Staroměstského náměstí, Karlova mostu či Malé strany – dojdete příjemnou chůzí v rámci minut.

Vybavení apartmánu
Apartmán je vybaven bezplatným Wi-Fi, SMART TV s přístupem k internetu, pračkou i sušičkou, myčkou a dalším příslušenstvím. V ceně je zahrnut úklid jednou týdně, kompletní lůžkoviny a ručníky. Cena platí pro 6 osob.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování: Garáže Rudolfinum

Reference našich klientů

Gina

Dear Ljupco, the night manager Sarah was very kind and helpful, we enjoyed our stay very much and the apartment was excellent and comfortable and we will certainly recommend it to friends and family. Best.