Apartmán Elderflower
Obývací pokoj | ložnice
Pohodlná postel a jídelní stůl
Pohodlná pohovka v obývacím pokoji
Pestrobarevný nábytek
Atraktivní poličky | apartmán Elderflower
Koupelna se sprchovým koutem a oddělená toaleta
Barokní palác Lázeňská N°4
Lázeňská N°4 a kostel Panny Marie pod řetězem
Dvůr budovy Lázeňská N°4
Dvůr a kavárna v budově Lázeňská N°4
Příjemná kavárna na nádvoří
Lázeňská N°4 | nádvoří
Recepce Lázeňská N°4
Recepce | Lázeňská N°4
Chodba a železné dveře
Výhled na náměstí a kostel s Maltézskou vlajkou
Pražské věže
Typické červené střechy a půvabné věže
Když se na Prahu snáší soumrak
Boční pohled na rezidenci Lázeňská N°4
Kouzelná Malá Strana
Gotický kostel Panny Marie pod řetězem
Dvůr kostela Panny Marie pod řetězem
Rezidence Lázeňská N°4 a sousední kostel
Proslulá Lennonova zeď
Lázeňská N°4 | lucerny a erby
Modrá obloha nad rezidencí

Lázeňská N°4

Apartmán Elderflower

Lázeňská 4, Prague 1, Praha 1 - Malá Strana

Ubytování až pro 3 osoby v 1 pokoji 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Romantické studio ke krátkodobému pronájmu
Jen 100 metrů od Karlova mostu a 200 metrů od barokního chrámu sv. Mikuláše, v malebné dlážděné uličce, stojí zrenovovaná barokní rezidence Lázeňská N°4. Uvnitř sídlí prvotřídní apartmány, jedním z nich je romantický Elderflower umístěný v prvním patře budovy. Barokní rezidence Lázeňská N°4 s nonstop recepcí, výtahem, parkovacími místy (parkování závislé na aktuální obsazenosti; za příplatek) a úschovnou zavazadel prošla pečlivou renovací, díky níž si uchovala řadu původních prvků. Společně s apartmány zahrnuje prodejní galerii starožitností, servisované kanceláře s flexibilní dobou pronájmu a konferenční místnost. Samotný apartmán pak nabízí bezplatnou Wi-Fi, stylový dekor, kvalitní nábytek a dobové prvky včetně mramorových obkladů a parket. Apartmán Elderflower má podobu studia, které tvoří hlavní obývací prostor s relaxační zónou (satelitní TV, rozkládací pohovka) a prostorem na spaní, plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem. Dále je zde oddělená, mramorem zdobená koupelna (sprcha, toaleta, umývadlo). Z oken studia, směřujících do klidné zahrady, lze pozorovat rozmanité pražské věže, červené střechy i Žižkovskou televizní věž.

V srdci Malé Strany
Malá Strana patří k nejatraktivnějším částem Prahy a přímo v jejím srdci stojí rezidence Lázeňská N°4. Najdete ji v malebné dlážděné ulici, jež ústí do hlavní pěší třídy, která spojuje Karlův most s Malostranským náměstím. Hned za rohem je Lennonova zeď a ostrov Kampa, kde najdete park s lavičkami a vzrostlými stromy, Muzeem Kampa, kavárny a další podniky. Palác sousedí s impozantním kostelem Panny Marie pod řetězem, jedním z nejstarších kostelů v Praze, jehož základy pochází z roku 1158. Kostel i palác, spolu s většinou budov v okolí Maltézského náměstí, kdysi patřily řádu maltézských rytířů. Budete-li mít chuť na něco dobrého, nemusíte chodit daleko – hned za rohem jsou dva vyhlášené podniky, Cukr Káva Limonáda a Cafe de Paris. Ke všem pražským památkám lze z apartmánu pohodlně dojít.

Vybavení
Klimatizovaný apartmán Elderflower s bezplatnou Wi-Fi je vybaven satelitní televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí ad. Uvedená cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky. Platí pro 3 osoby, každá osoba navíc připlácí 30 EUR za noc.

Bližší informace o budově: Lázeňská N°4

Parkování v budově závisí na aktuální obsazenosti; 20 EUR za den.

Nejbližší garáže: Garáže Rudolfinum, Garáže Drtinova