Apartmán Freesia
Otevřený prostor | apartmán Freesia
Kuchyňský kout s jídelním stolem
Pohodlná postel apartmánu Freesia
Barokní palác Lázeňská N°4
Lázeňská N°4 a kostel Panny Marie pod řetězem
Dvůr budovy Lázeňská N°4
Dvůr a kavárna v budově Lázeňská N°4
Příjemná kavárna na nádvoří
Lázeňská N°4 | nádvoří
Recepce Lázeňská N°4
Recepce | Lázeňská N°4
Chodba a železné dveře
Výhled na náměstí a kostel s Maltézskou vlajkou
Pražské věže
Typické červené střechy a půvabné věže
Když se na Prahu snáší soumrak
Boční pohled na rezidenci Lázeňská N°4
Kouzelná Malá Strana
Gotický kostel Panny Marie pod řetězem
Dvůr kostela Panny Marie pod řetězem
Rezidence Lázeňská N°4 a sousední kostel
Proslulá Lennonova zeď
Lázeňská N°4 | lucerny a erby
Modrá obloha nad rezidencí

Lázeňská N°4

Apartmán Freesia

Lázeňská 4, Prague 1, Praha 1 - Malá Strana

Ubytování až pro 2 osoby v 1 pokoji 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Romantické ubytování na Malé Straně
V srdci staré Prahy, jen 100 metrů od Karlova mostu a 200 metrů od barokního chrámu sv. Mikuláše, stojí zrenovovaný palác Lázeňská N°4 s útulným apartmánem Freesia. Ten je situován v prvním patře rezidence a díky svým útulným dispozicím představuje ideální zázemí pro dva. Apartmán Freesia s bezplatnou Wi-Fi se skládá z otevřeného obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem a spací zónou a samostatné koupelny (sprcha, toaleta, umývadlo). Interiéru dodávají kouzlo vysoké stropy, designový dekor a původní prvky, jako jsou parkety a mramorové obklady v koupelně. Okna apartmánu směřují do klidné zahrady a poskytují výhled na bezpočet pražských věží a červených střech. Malostranská rezidence s nonstop recepcí a výtahem, parkovacími místy, úschovnou zavazadel a prodejní galerií starožitností nabízí též servisované kanceláře s flexibilní dobou pronájmu a konferenční místnost.

Malebné prostředí Malé Strany
Rezidence Lázeňská N°4 stojí v půvabné dlážděné ulici jen pár kroků od hlavní pěší třídy, která spojuje Karlův most s Malostranským náměstím. To je domovem mnoha drobných obchodů, butiků, restaurací a kaváren a zároveň slouží jako hlavní dopravní uzel Malé Strany. Barokní rezidence sousedí s kostelem Panny Marie pod řetězem, jedním z nejstarších v Praze, jehož historie se píše od roku 1158. Kostel i palác, tak jako mnoho okolních budov, kdysi patřily maltézským rytířům. V bezprostřední blízkosti paláce najdete populární restauraci a kavárnu Cukr Káva Limonáda i tradiční francouzskou brasserie Cafe de Paris. Hned za rohem stojí Lennonova zeď a o kousek dál se nachází oblíbený ostrov Kampa s parkem, kavárnami a muzeem. Malá Strana je ideálním zázemím pro všechny, kteří chtějí Prahu objevovat pěšky – ke všem významných památkám lze z rezidence pohodlně dojít.

Vybavení
Vybavení apartmánu Freesia zahrnuje bezplatnou Wi-Fi, satelitní televizi s přístupem na internet, pračku a sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku nádobí, úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny i ručníky. Uvedená cena platí pro 2 osoby.

Bližší informace o budově: Lázeňská N°4

Nabízíme též letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na aktuální obsazenosti; 20 EUR za den.

Nejbližší garáže: Garáže Rudolfinum, Garáže Drtinova