Sezonní nabídka - Denní sazba
méně než týden | více než 3 měsíce | 1 až 3 mesíce | 2 až 4 týdny | 1 až 2 týdny |
---|
Prostorné ubytování v barokním paláci
Apartmán Gladiolus se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami a půvabným interiérem se nachází ve zrekonstruovaném barokním paláci, jen 100 metrů od Karlova mostu a 200 metrů od Malostranského náměstí. Malostranská barokní rezidence Lázeňská N°4 s bezplatnou Wi-Fi, nonstop recepcí, parkovacími místy, úschovnou zavazadel a prodejní galerií starožitností nabízí spolu s apartmány také zařízené kanceláře s flexibilními podmínkami pronájmu a konferenční místnost. Apartmán Gladiolus tvoří obývací pokoj s odpočinkovým prostorem (rozkládací pohovka, satelitní televize), plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem. Dále je zde samostatná, mramorem zdobená koupelna (sprcha, toaleta, umývadlo) a dvě půvabné ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu (sprcha, druhá toaleta, umývadlo). Okna apartmánu směřují na impozantní kostel Panny Marie pod řetězem a jeho klidný dvůr. Interiér zdobí vysoké stropy, parketové podlahy a designovým dekor. Samozřejmostí je kvalitní a pohodlný nábytek.
To nejlepší z Malé Strany
Rezidence Lázeňská N°4 stojí v samém srdci Malé Strany, u malebného náměstí lemovaného historickými paláci, městskými domy a dalšími objekty, jež kdysi patřily řádu maltézských rytířů. Barokní palác s apartmány stojí v drobné dlážděné uličce, který ústí do hlavní pěší třídy, jež spojuje Karlův most s Malostranským náměstím. Na tomto náměstí najdete řadu drobných obchodů, butiky, kavárny, restaurace a také zastávku tramvají. Rezidence Lázeňská N°4 sousedí s kostelem Panny Marie pod řetězem, jednou z nejstarších sakrálních budov ve městě, jejíž historie se píše už od roku 1158. Pár kroků od rezidence se nachází Lennonova zeď a ostrov Kampa, kde se rozprostírá oblíbený park se vzrostlými stromy. Dva vyhlášené gastro podniky, Cafe de Paris a Cukr Káva Limonáda, sídlí přímo u rezidence. Téměř ke všem významným památkám Prahy lze z apartmánu pohodlně dojít.
Vybavení
Vybavení apartmánu Gladiolus zahrnuje bezplatnou Wi-Fi, satelitní televizi s přístupem na internet, pračku a sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku nádobí, úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny i ručníky. Uvedená cena platí pro 4 osoby, každá další osoba připlácí 30 EUR za noc.
Bližší informace o budově: Lázeňská N°4
Nabízíme též letištní transfery Prague-Stay.
Parkování v budově závisí na aktuální obsazenosti; 20 EUR za den.
Nejbližší garáže: Garáže Rudolfinum, Garáže Drtinova