Apartmán Amethyst
Útulný obývací pokoj
Moderně vybavená kuchyňská linka
Jídelní stůl
Vstupní chodba apartmánu Amethyst
Stylová ložnice
Pohodlný nábytek
Atraktivní interiér
Pracovní koutek
Koupelna s vanou
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Amethyst

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Atraktivní ubytování v centru Brna
Klimatizovaný apartmán Amethyst s bezplatnou Wi-Fi je součástí rezidence Masarykova N°30 v půvabné nárožní budově v centru Brna, jen několik minut chůze od katedrály svatého Petra a Pavla a Zelného trhu. Butiková rezidence s výtahem, která nabízí též servisované kanceláře, představuje ideální místo pro krátkodobé ubytování v Brně. Obývací pokoj apartmánu Amethyst ve 3. patře je vybaven plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem, televizí a rozkládací pohovkou. Dále je zde ložnice, koupelna se zdobnými dlaždičkami a vstupní chodba. Atmosféru apartmánu dotváří atraktivní interiérový dekor, zrenovované původní parkety a kastlová okna a pohodlný, kvalitní nábytek.

Hlavní město architektury
Brno je městem mnoha architektonických skvostů – za zmínku stojí zejména slavná, organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat od německého architekta Ludwiga Mies van der Roheho, nebo katedrála svatého Petra a Pavla. Rezidence Masarykova N°30 je situována na hlavní třídě v historickém centru města, jen několik minut chůze od zmíněné katedrály a Zelného trhu, který pravidelně hostí oblíbené farmářského trhy a pod nímž se vine labyrint středověkých chodeb. Nevšední zážitek slibuje též kapucínská hrobka s ostatky dávno zesnulých mnichů. Zastávka tramvají je jen pár metrů od vchodu do rezidence a hlavní nádraží hned za rohem. Nejbližší okolí je oblastí mnoha vynikajících restaurací, oblíbených kaváren, barů, apod. Najdete zde také nejrůznější obchody, pobočky bank, lékárny, poštu, atd.

Vybavení apartmánu
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 3 hosty, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět