Citrine Apartment
Obývací pokoj s kuchyňskou linkou
Plně vybavená kuchyňská linka | apartmán Citrine
Stylová ložnice apartmánu Citrine
Útulná postel
Dokonalý čtenářský koutek
Výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla
Designové doplňky
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Citrine

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Půvabný apartmán v centru Brna
Klimatizovaný apartmán Citrine s bezplatnou Wi-Fi je situován ve 3. patře butikové rezidence Masarykova N°30 přímo v srdci Brna, jen několik kroků od katedrály svatého Petra a Pavla a Zelného trhu. Rezidence s výtahem a servisovanými kancelářemi sídlí v kompletně zrenovované nárožní budově na pěší třídě. Stylový a prostorný apartmán Citrine má rohový obývací pokoj. V této místnosti, díky oknům ve dvou stěnách vždy plné denního světla, je též vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl, rozkládací pohovka a televize. Součástí apartmánu je dále ložnice, vstupní chodba a mozaikovou dekorací zdobená koupelna. Atraktivní interiér podtrhuje originální dekor, kvalitní nábytek, parkety a renovovaná původní kastlová okna.

Historické jádro Brna
Rezidence Masarykova N°30 je situována na hlavní třídě přímo u zastávky tramvají, jen pár kroků od katedrály svatého Petra a Pavla a Zelného trhu, kde se konají oblíbené farmářské trhy. Pod tímto náměstím láká k tajemné procházce spleť středověkých chodeb a sklepení. Nedaleko rezidence je i další zajímavá historická památka – kapucínská hrobka. Vřele doporučujeme prohlídku organizací UNESCO chráněné vily Tugendhat architekta Ludwiga Mies van der Roheho. Brno je proslulé jako kulinářská Mekka i místo s vyhlášeným nočním životem – kolem rezidence je celá řada restaurací a barů, kde se o tom můžete přesvědčit. V nejbližším okolí najdete také celou řadu různých obchodů, bankovních poboček, lékárny, poštu, atd.

Vybavení apartmánu Citrine
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 3 hosty, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět