Apartmán Diamond
Stylový interiér apartmánu Diamond
Jídelní stůl
1. ložnice
Výhled na sousední věž
Hala, dvě ložnice
2. ložnice
Koupelna apartmánu Diamond
2. koupelna se sprchovým koutem
Hala | apartmán Diamond
Plánek bytu
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Diamond

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

7 Ubytování až pro 7 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Romantické ubytování ve věži
Pokud jste někdy zatoužili bydlet ve věži, pak si své přání můžete splnit v elegantním apartmánu Diamond se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, který je součástí rezidence Masarykova N°30 v půvabné nárožní budově v centru Brna. Butiková rezidence s výtahem sídlí jen několik kroků od katedrály svatého Petra a Pavla a Zelného trhu a kromě prémiových apartmánů nabízí též servisované kanceláře. Klimatizovaný apartmán v 6. poschodí má nevšední obývací pokoj s vestavěným mezipatrem na spaní, odhalenými stropními trámy a světlíky. Prostorný pokoj s jídelní zónou a rozkládací pohovkou je vybaven zařízenou kuchyňskou linkou. Dále jsou zde dvě ložnice, dvě koupelny a vstupní hala. Vysoký standard vybavení apartmánu podtrhuje designový nábytek a doplňky.

Přímo v centru Brna
Rezidence Masarykova N°30 sídlí na hlavní třídě v historickém centru Brna, přímo u zastávky tramvají a jen několik kroků od kapucínské hrobky a katedrály svatého Petra a Pavla. Za rohem je Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy a podzemním labyrintem středověkých chodeb a sklepení. K jedné z nejznámějších brněnských památek, organizací UNESCO chráněné vile Tugendhat, dojedete přímým spojem MHD. Rezidence s apartmánem Diamond je situována na ideálním místě pro poznávání historických památek a architektonických skvostů, kulinářské scény i vyhlášeného nočního života moravské metropole. V nejbližším okolí rezidence najdete celu řadu restaurací, barů a kaváren, nejrůznější obchody, lékárny, bankovní pobočky, poštu a také hlavní nádraží.

Vybavení apartmánu Diamond
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 5 hostů, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět