Apartmán Graphite
Atraktivní obývací pokoj s kuchyňským koutem
Plně vybavený kuchyňský kout
Ložnice se stylovou tapetou
Ložnice apartmánu Graphite
Čtenářský koutek se žlutým křeslem
Decor na zdi apartmánu
Koupelna apartmánu Graphite
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Graphite

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylové ubytování v historickém jádru Brna
Servisovaný apartmán Graphite je situován v atraktivní nárožní budově na pěší zóně v centru Brna, jen několik kroků od katedrály svatého Petra a Pavla a Zelného trhu. Apartmán s klimatizací a bezplatnou Wi-Fi, který je součástí rezidence Masarykova N°30, představuje dokonalé místo pro ubytování při poznávání Brna. Pohodlný apartmán ve 4. poschodí budovy s výtahem má rohový obývací pokoj s okny ve dvou stěnách, plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Dále je zde ložnice, koupelna a vstupní hala. Okna apartmánu nabízejí výhled na Masarykovu třídu lemovanou půvabnými budovami. Stylovou atmosféru interiéru podtrhují renovovaná kastlová okna, parketové podlahy a pohodlný nábytek.

V centru všeho dění
Apartmán Graphite je součástí rezidence Masarykova N°30, která je situována v historickém centru města na hlavní třídě, jen pár metrů od zastávky tramvají a nedaleko hlavního nádraží. V blízkosti rezidence najdete celou řadu památek včetně proslulé kapucínská hrobky a impozantní katedrály svatého Petra a Pavla. Hned za rohem je Zelný trh, domov oblíbených farmářských trhů. Pod povrchem tohoto náměstí se táhne rozsáhlý labyrint chodeb a sklepení z období středověku. Bezprostřední okolí rezidence je ideální oblastí na bližší průzkum brněnské kulinářské scény a nočního života. Kromě řady restaurací, kaváren a barů zde sídlí také obchody, pobočky bank, lékárny, apod. Ke slavné funkcionalistické vile Tugendhat, která patří na seznam památek chráněných organizací UNESCO, vás doveze přímý spoj MHD.

Vybavení apartmánu Graphite
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 3 hosty, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět