Apartmán Jasper
Obývací pokoj apartmánu Jasper
Stylová kuchyňská linka
Pohovka, stůl a křeslo
Stylový dekor
Ložnice se stylovým nábytkem
koupelna | vana
Koupelna | apartmán Jasper
Výhled na půvabnou protější budovu
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Jasper

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylový apartmán v Brně
Apartmán Jasper s klimatizací a bezplatnou Wi-Fi nabízí stylové ubytování v centru Brna, jen několik kroků od Zelného trhu a katedrály sv. Petra a Pavla. Apartmán je situován v butikové rezidenci Masarykova N°30 v půvabné budově na rohu Masarykovy třídy a Kapucínského náměstí. Součástí rezidence s výtahem jsou též servisované kanceláře. Apartmán ve 4. poschodí tvoří obývací pokoj s kuchyňskou linkou vybavenou vším, co můžete potřebovat k vaření, jídelním koutem a rozkládací pohovkou. Dále je zde ložnice, koupelna a vstupní chodba. Servisovaný apartmán s designovým dekorem a nábytkem má parketové podlahy a zrestaurovaná kastlová okna.

Brno je in
Rezidence Masarykova N°30 je situována v historickém centru Brna na hlavní třídě lemované řadou obchodů, restaurací, bister, kaváren, apod. Impozantní katedrála sv. Petra a Pavla stojí hned za rohem. Taktéž Zelný trh, sídlo oblíbených farmářských trhů, pod nímž se vine labyrint středověkých chodeb, je vzdálený jen několik kroků. Mezi další zajímavé památky v těsné blízkosti rezidence patří kapucínská hrobka. Pokud vás zajímá moderní architektura, pak si nenechte ujít návštěvu vily Tugendhat, která patří na seznam památek chráněných organizací UNESCO.

Vybavení apartmánu Jasper
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 3 hosty, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět