Apartmán Moonstone
Obývací pokoj apartmánu Moonstone
Designový nábytek
Obývací pokoj | apartmán Moonstone
Stylová ložnice
Ložnice se stylovou tapetou
Koupelna apartmánu Moonstone
Koupelna s vanou
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Moonstone

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Půvabný apartmán v centru Brna
Atraktivní ubytování v historickém centru Brna jen několik kroků od katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu nabízí půvabný apartmán Moonstone s bezplatnou Wi-Fi a klimatizací. Apartmán je součástí butikové rezidence Masarykova N°30 s výtahem a servisovanými kancelářemi, která je situována v historickém centru Brna na rohu Masarykovy ulice a Kapucínského náměstí. Obývací pokoj apartmánu Moonstone má plně vybavenou kuchyňskou linku, jídelní kout a prostor k posezení s rozkládací pohovkou a televizí. Dále je zde ložnice, koupelna a předsíň. Stylový interiér apartmánu podtrhují parketové podlahy a renovovaná původní kastlová okna.

Brno je zlatá loď
Rezidence Masarykova No°30 je situována na hlavní třídě přímo u zastávky tramvají a jen co by kamenem dohodil od živého Zelného trhu, tajemné kapucínské hrobky a impozantní katedrály sv. Petra a Pavla. K brněnským památkám, které rozhodně stojí za návštěvu, patří organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat, kam jezdí přímý spoj MHD. V nejbližším okolí rezidence najdete nejen celou řadu kaváren, koktejlových barů a vyhlášených bister či restaurací, ale též obchody, bankovní pobočky, lékárny, atd.

Vybavení apartmánu Moonstone
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 3 hosty, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět