Apartmán Neptunite
Obývací pokoj z kuchyně
Jídelní stůl pro čtyři
Prostorná kuchyně
Ložnice apartmánu Neptunite
Postel s modrou dekou
Chodba s úložným prostorem
Koupelna v apartmánu Neptunite
Detail koupelny apartmánu
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Neptunite

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Prosluněný apartmán v centru Brna
Klimatizovaný apartmán Neptunite s bezplatnou Wi-Fi nabízí atraktivní ubytování v historickém centru Brna, na rohu živé Masarykovy třídy a romantického Kapucínského náměstí, jen několik kroků od katedrály sv. Petra a Pavla nebo Zelného trhu. Apartmán, který je součástí butikové rezidence Masarykova N°30, najdete v 6. patře sousední budovy, jíž s rezidencí spojuje vnitřní chodba. Prostorný obývací pokoj apartmánu je vybaven kuchyňským koutem s barovým a jídelním stolem, rozkládací pohovkou a televizí. Dále je zde útulná ložnice s vestavěnou šatnou, velká koupelna, vstupní chodba a praktické úložné prostory. Atmosféru apartmánu Neptunite podtrhuje stylový nábytek a doplňky, parketové podlahy a velkorysá okna od podlahy až ke stropu (se zabudovanými lavicemi k posezení), která do interiéru přivádějí záplavu denního světla.

Historické srdce Brna
Butiková rezidence Masarykova N°30 s apartmánem Neptunite je situována na hlavní třídě se zastávkou tramvají jen pár kroků od vchodu, v těsné blízkosti hlavního nádraží, kapucínské hrobky, katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu. Toto náměstí je domovem oblíbených farmářských trhů a pod jeho povrchem se vine labyrint středověkých chodeb a sklepení. Rezidence sídlí v lokalitě ideální pro poznávání vyhlášené brněnské kulinářské scény a nočního života. V nejbližším okolí je nejen řada kaváren, restaurací, bister a barů, ale též obchody, lékárny, pošta, apod. Nejen těm, kdo se zajímají o moderní architekturu, doporučujeme prohlídku nedaleké vily Tugendhat od architekta Mies van der Roheho. Tento funkcionalistický šperk patří na seznam památek chráněných organizací UNESCO.

Vybavení apartmánu Neptunite
Apartmán je vybaven bezplatnou Wi-Fi, klimatizací, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky, platí pro 3 hosty, každý další vychází na 30 euro za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět