Apartmán Onyx
Obývací pokoj | kuchyňská linka
Zelená pohovka, křeslo
Útulná ložnice apartmánu
Chodba s dřevěnými parketami
Koupelna apartmánu se stylovými dlaždičkami
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Onyx

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Okouzlující apartmán v centru Brna
Sháníte krátkodobé ubytování v Brně? Pak by vás mohl zaujmout klimatizovaný apartmán Onyx s bezplatnou Wi-Fi, který je situován přímo v srdci města na rohu Masarykovy ulice a Kapucínského náměstí, jen několik kroků od katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu. Apartmán je součástí působivé nárožní rezidence Masarykova N°30 se servisovanými kancelářemi. Apartmán Onyx v 6. patře budovy s výtahem tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládacím gaučem, dále ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň. Kouzelnou atmosféru apartmánu podtrhují romantická střešní okna, stylový dekor, parketové podlahy a zdobné obklady v koupelně.

V místech, kde z každého rohu dýchá historie
Butiková rezidence Masarykova N°30 je situována na hlavní třídě přímo u zastávky tramvají, v těsné blízkosti impozantní katedrály sv. Petra a Pavla, kapucínské hrobky, nebo Zelného trhu s farmářskými trhy a podzemním labyrintem chodeb. Centrum Brna nabízí nepřeberné množství památek, na své si tu přijdou nejen milovníci historie, ale i ti, které přitahuje gastronomie nebo noční život. V bezprostředním okolí rezidence je celá řada stylových bister, restaurací, kaváren či barů. Najdete zde však také různé obchody, poštu, apod. Pokud se zajímáte o architekturu, pak vám doporučujeme prohlídku slavné vily Tugendhat. Tento funkcionalistický skvost podle návrhu Ludwiga Mies van der Roheho patří na seznam památek chráněných organizací UNESCO.

Vybavení
Apartmán Onyx je vybaven klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet
, alarmem ad. Uvedená cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky. Platí pro 3 osob, každá další připlácí 30 EUR za noc.

Informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět