Apartmán Rhodonite
Prostřeno pro pět osob
Ložnice č. 1
Ložnice č. 2
Pohovka a stůl v obývacím pokoji
Výhled na katedrálu svatého Petra a Pavla
Koupelna č. 1
Koupelna č. 2
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Rhodonite

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Atraktivní apartmán v centru moravské metropole
Stylový apartmán Rhodonite se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, klimatizací a bezplatnou Wi-Fi sídlí v centru Brna, v těsné blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu. Apartmán je součástí butikové rezidence Masarykova N°30, situované v půvabné budově na rohu Masarykovy ulice a Kapucínského náměstí. Rezidence s výtahem nabízí též servisované kanceláře. Prémiový apartmán Rhodonite s působivým designem se nachází v pátém patře a z jeho oken se otvírá výhled na půvabné budovy na pěší zóně. Apartmán tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Dále jsou zde dvě ložnice (součástí jedné z nich je koupelna), další koupelna a předsíň. Apartmán vybavený kvalitním nábytkem zdobí stylový dekor, parketové podlahy, zrenovovaná kastlová okna a další původní prvky.

Historické jádro Brna
Butiková rezidence Masarykova N°30 stojí v centru Brna na rohu hlavní třídy, kterou lemuje řada obchodů, restaurací, kaváren, apod. Hned za rohem najdete kapucínskou hrobku, impozantní katedrálu sv. Petra a Pavla i Zelný trh. Pod tímto vždy živým náměstím leží spletitý labyrint středověkých chodeb. Milovníky moderní architektury nejspíš zláká k návštěvě nedaleká vila Tugendhat, legendární, organizací UNESCO chráněná stavba, kterou navrhl architekt Ludwig Mies van der Rohe. Kromě historických památek a architektonických skvostů se Brno pyšní též bohatou kulinářskou scénou a mnoha vyhlášenými koktejlovými bary.

Vybavení
Apartmán Rhodonite je vybaven klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem ad. Uvedená cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky. Platí pro 5 osob, každá další připlácí 30 EUR za noc.

Informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět