Apartmán Sapphirine
Obývací pokoj s kuchyňskou linkou | apartmán Sapphirine
Výhled z balkonu apartmánu
Výhled z apartmánu na katedrálu svatého Petra a Pavla
1. ložnice
2. ložnice
Obývací pokoj z chodby
1. koupelna
Druhá ložnice
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Sapphirine

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Prvotřídní ubytování v Brně
Stylový klimatizovaný apartmán Sapphirine se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a bezplatnou Wi-Fi je součástí butikové rezidence Masarykova N°30. Tato půvabná, pečlivě zrenovovaná budova stojí na rohu Masarykovy ulice a Kapucínského náměstí, v blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla, Zelného trhu a náměstí Svobody. Součástí rezidence s výtahem jsou též servisované kanceláře. Apartmán Sapphirine v pátém patře budovy má rohový obývací pokoj s balkonem lemovaným zdobeným zábradlím z tepaného železa, plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Dále jsou zde dvě ložnice (jedna z nich s vlastní koupelnou), druhá koupelna a předsíň. Styl prémiového apartmánu dotváří vkusný dekor, komfortní nábytek a parketové podlahy.

Vstupní brána do moravské metropole
Rezidence Masarykova N°30 sídlí v historickém centru Brna
, na hlavní třídě s tramvajovou linkou a v blízkosti všech významných památek. Impozantní katedrála sv. Petra a Pavla je situována hned za rohem, stejně jako kapucínská hrobka, nebo Zelný trh, kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy. Pod tímto náměstím se vine spletitý labyrint středověkých chodeb. Za prohlídku rozhodně stojí též nedaleká vila Tugendhat, která patří k památkám chráněným organizací UNESCO. Brno je proslulé jako město s bohatou kulinářskou scénou a nočním životem. Řadu zdejších vyhlášených restaurací a barů najdete v nejbližším okolí rezidence, stejně jako nejrůznější obchody, lékárny, poštu, apod.

Vybavení
Apartmán Sapphirine je vybaven klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem ad. Uvedená cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky. Platí pro 5 osob, každá další připlácí 30 EUR za noc.

Bližší informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět