Plánek bytu
Masarykova N°30
Katedrála sv. Petra a Pavla | brněnské centrum
Farmářské trhy na Zelném trhu
Úchvatné věže
Detail historického centra Brna
Rozcestník v brněnském centru

Masarykova N°30

Apartmán Tiger's Eye

Kapucínské náměstí 15, Brno, Brno - Střed

Ubytování až pro 3 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Prémiový apartmán v centru Brna
Apartmán Tiger's Eye s klimatizací a bezplatnou Wi-Fi sídlí v historickém centru Brna na rohu Masarykovy ulice a Kapucínského náměstí. Prémiový apartmán je součástí butikové rezidence Masarykova N°30 s výtahem a servisovanými kancelářemi. Apartmán situovaný ve čtvrtém patře sousední, vnitřní chodbou propojené budovy, nabízí komfortní zázemí v podobě obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem a rozkládací pohovkou. Dále je zde ložnice, prostorná koupelna a předsíň. Příjemnou atmosféru dotváří pohodlný nábytek, parkety, promyšlený dekor a především půvabná okna s vestavěnými lavicemi.

Historické jádro Brna
Butiková rezidence Masarykova N°30
s apartmánem Tiger's Eye se nachází na hlavní třídě se zastávkou tramvají a množstvím restaurací, kaváren, barů, obchodů a rozmanitých služeb. Nejznámější brněnské památky včetně kapucínské hrobky a katedrály sv. Petra a Pavla jsou vzdálené jen pár kroků. Také vždy živý Zelný trh, kde se pravidelně konají farmářské trhy a pod nímž leží spletitý labyrint středověkých chodeb, najdete hned za rohem. Nejen milovníkům moderní architektury doporučujeme návštěvu legendární vily Tugendhat, která patří mezi památky chráněné organizací UNESCO.

Vybavení apartmánu
Apartmán Tiger's Eye je vybaven klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem ad. Uvedená cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré lůžkoviny a ručníky. Platí pro 2 osoby, každá další připlácí 30 EUR za noc.

Informace o budově: Masarykova N°30

Nabízíme letištní transfer z Prahy do centra Brna a zpět