Designový nábytek

BoConcept

Adresa: BoConcept Brno, IC SOHO u Olympie, Svratecká 989, Modřice u Brna, +420 734 154 096, bocsoho@decoland.cz, www.boconcept.cz 

Chcete si svůj domov zařídit v moderním urban stylu tak, aby korespondoval s dynamickým životem ve velkoměstě? Pak navštivte brněnský showroom značky BoConcept, který najdete interiérovém centru SOHO.

Dánská značka BoConcept přináší skandinávský urban design – městský styl, kterému vládnou čisté linie, minimalismus a typicky severský styl, který si oblíbili milovníci vkusných, přesto útulných interiérů po celém světě. Nábytek značky BoConcept je funkční, přizpůsobitelný a designový. Při jeho tvorbě společnost BoConcept spolupracuje s designery takových jmen, jako je Karim Rashid, Nendo, Henrik Pedersen či Anders Nørgaard. BoConcept navíc neustále vyvíjí produktové řady tak, aby odpovídaly nárokům dnešního městského života. Nábytek značky BoConcept proto lze zcela přizpůsobit vašim potřebám včetně velikosti, tvaru, barev i materiálů, často je dokonce modulární, a tudíž zcela variabilní. Sortiment značky BoConcept zahrnuje nábytek do obývacích pokojů, jídelen, ložnic, pracoven a předsíní doplněný o bohatý výběr designových doplňků ve svěžím severském stylu. Díky kombinaci vysoké kvality zpracování i materiálů a dokonalému designu na první pohled poznáte, že BoConcept nábytek s vámi vydrží mnoho let, přesto je cenově dostupný. Vysoké kvalitě značky odpovídá též obdobně kvalitní servis, se kterým se setkáte v showroomech této značky – čekají na vás profesionální interiéroví designéři a konzultanti, kteří, tak jako vy, našli zalíbení v urban designu a vždy vám ochotně poradí s výběrem a laděním interiéru. Na samém počátku dlouhé historie značky BoConcept byla malá truhlářská dílna v dánském Herningu, která v roce 1952 vyrobila první skříňky z dubové dýhy a střední části z ořechu. Prvotní vizí, kterou si společnost BoConcept stále drží, bylo vytvořit funkční designový nábytek za dostupné ceny. Dnes dodává prvotřídní designový nábytek do 60 zemí po celém světě a disponuje více než 250 značkovými prodejnami. Navštivte brněnský showroom ještě dnes a inspirujte se skandinávským designem. S celou šíří produktů BoConcept se můžete seznámit prostřednictvím oficiálních stránek www.boconcept.cz. 

Podívejte se také na další Designový nábytek