Designový nábytek

MARTHI DESIGN

Adresa: Showroom - New Living Center: Šafránkova 1238/1, Praha 5 – Stodůlky, +420 602 341 091, +420 774 341 092. www.marthi.cz

Uvažujete o redesignu svého bytu či kanceláře v moderním stylu pomocí kvalitních textilií, čalouněného nábytku či zajímavých povrchů v metalických barvách?

Pokud jste odpověděli ano, obraťte se na MARTHI DESIGN, designové studio, které ve svém showroomu nabízí širokou škálu textilií, tapet a designových doplňků známých značek. Mezi značkami, které MARTHI DESIGN nabízí, jsou zavedené firmy jako Roberto Cavalli, Jim Thompson (proslavený dodavatel thajského hedvábí), Jean Paul Gaultier, Elitis, Houles, Pierre Frey, Sonia Rykiel, Sahco a další. Showroom a ateliér MARTHI DESIGN se nacházejí v New Living Center na Praze 5 - Stodůlky. V showroomu na Vás čekají prvotřídní textilie, tapety a také hotové ložní prádlo a záclony. Vedle kvalitních textilií, vhodných nejen pro čalounění, nabízí MARTHI DESIGN také interiérové doplňky, včetně uměleckých fotografií amerického fotografa Petera Lika, a ručně vyráběný italský designový nábytek značky Ceccotti Collezioni. Tento dřevěný nábytek je skutečně výjimečný, charakterizuje ho nadčasová elegance a díky svému kouzlu se zaručeně stane přirozenou dominantou Vašeho interiéru. MARTHI DESIGN je skvělou volbou jak pro ty, kdo se pouštějí do rekonstrukce svého domova či kanceláře na vlastní pěst a shánějí vhodné textilie, tapety a další materiály, tak i pro ty, kteří hledají pomoc zkušených profesionálů. Ateliér MARTHI DESIGN, v jehož čele stojí interiérová designérka Marta Šliperská, Vám pomůže vytvořit interiér Vašich snů. Tato designérka při své práci věnuje pozornost každému detailu, vždy pozorně naslouchá přáním klienta a usiluje o porozumění jeho vizi. Díky spolupráci s renomovanými a prověřenými řemeslníky (tapetáři, švadlenami, čalouníky, montéry a truhláři) budou se službami MARTHI DESIGN spokojeni i ti nejnáročnější klienti. Navštivte MARTHI DESIGN ještě dnes a poznejte skutečný luxus v oblasti textilií, tapet a interiérových doplňků.

Podívejte se také na další Designový nábytek