Módní domy - Luxusní oblečení

Trussardi Jeans

Adresa: Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4, +420 720 207 810, trussardijeanschodov@seznam.cz, www.centrumchodov.cz/W/do/centre/akce-obchody-trussardi 

Trussardi Jeans nabízí moderní business oblečení i kousky vhodné pro každodenní činnosti a volný čas. Cenově přístupnější linii věhlasné italské značky Trussardi, jež klade důraz na kvalitu materiálů i zpracování, tvoří kompletní sortiment triček a topů, bund, kabátků, džín a kalhot, sukní i šatů.

Outfit můžete doladit i některým z originálních doplňků, včetně kabelek a bot. To vše najdete v příjemném prostředí skvěle dostupného Centra Chodov. Na své si přijdete vy i váš protějšek, Trussardi Jeans produkuje dámské i pánské kolekce. Věhlasnou italskou značku založil v roce 1911 Dante Trussardi, výrobce kožených rukavic. Díky vysoké kvalitě svých produktů měl mnoho odběratelů již v prvních letech svého podnikání. V 70. letech převzal značku jeho synovec, Nicola Trussardi. Pod jeho vedením došlo ke značnému rozšíření kožených produktů a následně k obohacení nabídky o další materiály. Prvotně denimová linie Trussardi Jeans vznikla v roce 1986. I v dnešní době, kdy patří značka Trussardi ke světovým fenoménům módního průmyslu, je z jejích kolekcí patrná vášeň pro kůži a sofistikované, osobité zpracování kvalitních materiálů. 

Podívejte se také na další Módní domy - Luxusní oblečení