Módní domy - Luxusní oblečení

18CRR81 CERRUTI

Adresa: Na příkopě 22, Praha 1, +420 725 961 476, 18crr81.cerruti.slovanskydum.praha@seznam.cz, www.slovanskydum.cz/obchody/cerruti-5 

Urbanistická linie 18CRR81 značky CERRUTI 1881 nabízí inovativní oblečení i doplňky pro muže a ženy hledající kombinaci komfortu a moderního vzhledu.

Dceřiná značka 18CRR81 umně kombinuje styl a kvalitu na straně jedné, řemeslo a technologii na straně druhé. Díky jedinečné vyváženosti těchto vlastností najdete v jejích kolekcích oblečení formální i neformální, vhodné pro každodenní situace, odrážející moderní městskou atmosféru s nádechem sportu. Důraz klade na přírodní materiály, jako jsou vlna, bavlna či hedvábí. Skromné začátky módního domu Cerruti se datují až do roku 1881, kdy Antonio Cerruti vybudoval svou první textilnickou továrnu v severoitalském městečku Biella. Inspirován rodinnou výrobou exkluzivních materiálů, Nino Cerruti, Antoniův vnuk, debutoval se svojí pánskou kolekcí, která byla mnohými považována za revoluci ve svém oboru, v roce 1957. 0 10 let později založil módní dům Cerruti v Paříži a definitivně tím zařadil značku Cerruti mezi ty přední, světově uznávané. Dodnes přináší do pánského i dámského světa módy eleganci, luxus a kvalitu, které jsou patrné i v kolekcích 18CRR81, ideálních pro výzvu každého všedního dne. Přesvědčte se sami v příjemném prostředí Slovanského domu. 

Podívejte se také na další Módní domy - Luxusní oblečení