Nejlepší bary

Nebe Cocktail & Music Bar

Adresa: Václavské náměstí 56, Praha 1. V Celnici 4, Praha 1, Křemencova 10, Praha 1. www.nebepraha.cz 

Atraktivní prostory, široké spektrum poctivých drinků za příznivé ceny, bohatý hudební program a parket, který vybízí k pohybu – to vše na vás čeká v cocktail & music barech Nebe.

Ukrývají se ve třech oblíbených lokalitách Prahy – na Václavském náměstí, v Křemencově ulici u Karlova náměstí a V Celnici, ulici přímo navazující na náměstí Republiky. Oblíbená síť cocktail & music barů Nebe má v Praze dlouhou historii, během níž si získala srdce místních i turistů. Každému ze tří barů vládne specifická atmosféra, mnohé však mají společné: interiér s promyšleným designem, který dává prostor vytrvalým tanečníkům i těm, jež dávají přednost poklidnému posezení v ústraní, prostorný bar a výrazné prvky, které činí návštěvu jednotlivých prostor nezapomenutelnou. Dominují jim tři nadživotně velké andělské postavy, které shlíží na taneční parket v Nebi na Václavském náměstí. Společně s prostory vás bude bavit i hudební program, téměř na každý den je připraven bohatý doprovod rezidentních DJs, kteří vás provedou tím nejlepším z aktuální popové scény, R'n'B, house music i starých dobrých hitů z 80. a 90. let. Hudební eventy mnohdy doplňuje promítání videoklipů, z nichž můžete čerpat taneční inspiraci. Širokou nabídkou koktejlů se můžete probírat celou noc, doporučujeme však začít brzy a využít unikátních happy hours, které platí ve všech pobočkách. Každý z cocktail & music barů Nebe spojuje lukrativní polohu v srdci Prahy, členitý, atraktivně zařízený a vybavený interiér, rozsáhlé cocktail menu i možnost kvalitního cateringu, a je tak ideálním řešením pro pořádání soukromých a firemních akcí, od narozeninových oslav po tematické firemní večírky, tiskové konference a setkání s byznys partnery.

Za návštěvu stojí též nejnovější z podniků realizačního týmu cocktail & music barů Nebe. Amerikou inspirovaný Blondies bar, situovaný na Jungmannově náměstí, vás potěší blonďatou obsluhou, nově vyladěnými drinky z období prohibice a hudebním programem v duchu electro swingu. 

Podívejte se také na další Nejlepší bary