Nejlepší bary

Blondies

Adresa: Jungmannova 34, Praha 1, + 420 777 525 693, www.blondiesbar.cz 

Od léta roku 2017 zdobí noční Prahu nový podnik. Blondies bar těží ze všeobecně známé pravdy „Blondes have more fun“ a překvapí vás nejen atraktivní blonďatou obsluhou, ale též vyladěným interiérem, který, tak jako promyšlená nabídka koktejlů, odkazuje na slavnou éru prohibičních barů.

Prozlacený interiér baru Blondies oplývá unikátním retro designem, který připomíná prohibiční bary z amerických velkoměst 20. a 30. let. Dlouhý, jemně se lesknoucí bar doplňují klidné dobové koutky a množství barových stolků, které lemují rozsáhlý taneční prostor. Ten každý večer ožívá výjimečným hudebním programem v podání hostujících živých kapel a DJs. Hudba se zpravidla nese v duchu electro swingu, a tudíž vás zaručeně nenechá nečinně stát. Nejste-li fanoušky tanečních kreací, nevadí – o to více si užijete výjimečné atmosféry tohoto blonďatého podniku. V bohaté nabídce Amerikou inspirovaných drinků, z nichž většina představuje novodobé variace na osvědčené prohibiční recepty, si snadno najdete svou srdeční záležitost. Čeká na vás řada tradičních drinků s trochou novodobého šmrncu. Patří k nim například Mary Pickford, půvabný koktejl založený na kombinaci bílého rumu, ananasového džusu, Grenadiny a likéru Maraschino, který spoluvytvořila proslulá americká herečka Mary Pickford na jednom z výletů po Havaně, kde ji doprovázel Charlie Chaplin a Douglas Fairbanks. V koktejl menu přirozeně nechybí ani kořeněnější drinky pro pány a oblíbené klasiky pro ty, kteří neradi experimentují. Každý z drinků vám připraví některá z atraktivních, milých a vtipných plavovlásek Blondies týmu. Ať už do Blondies přijdete jen krátce posedět, ochutnat bezpočet nových chutí nebo zazářit na parketu, ve světle drobných reflektorů a zlatavých odlesků baru rázem ucítíte atmosféru legendárních večírků Jaye Gatsbyho!

Baví-li vás výjimečné pojetí Blondies baru, navštivte též některý z pražských barů Nebe, za nimiž stojí stejný realizační tým. I zde na vás čeká bohatá nabídka rozmanitých koktejlů, podmanivý design interiéru a živý program, který vás provede celou nocí. 

Podívejte se také na další Nejlepší bary