Stylové kavárny

Pražská čokoláda

Adresa: Nerudova 226/46, Praha 1; Nerudova 247/19, Praha 1; Thunovská 196/19, Praha 1; Karlova 3, Praha 1; Václav Havel Airport Prague: Terminal 1 and 2, K Letišti 6 1019, Praha 6. www.praguechocolate.eu 

Pražská čokoláda nabízí nejen prvotřídní čokolády značek Steiner & Kovarik® (založeno Silvií Steinerovou a Petrem Kovaříkem v roce 2011) a Nachfolger®, ale také exkluzivní čokolády vyrobené z toho nejlepšího kakaa, za jehož produkcí stojí belgický výrobce čokolády Barry Callebaut.

Obchody Pražské čokolády jsou rozesety po celé Praze, v okouzlujících a dobře dostupných lokalitách. Ať už zavítáte do kteréhokoliv z nich, octnete se ve sladkém ráji, který překypuje nejvybranějšími čokoládovými sladkostmi značky Steiner & Kovarik®. Sladký sortiment tvoří například čokoláda obalovaná mandlemi, český medový nugát, pralinky, tabulky čokolády s cukrem i bez cukru, horká čokoláda či čokoláda s pořádnou porcí rozinek a ořechů. To ale není zdaleka všechno – v obchodech najdete i výrobky značky Nachfolger®: tabulky vynikající čokolády, čokoládové miniaturky a krásné dárkové krabičky z plechu i ze dřeva. Barevné plechovky a různorodé krabičky s krásnými potisky významných pražských památek skrývají čokoládové poklady, a jsou tak skvělým sladkým suvenýrem či dárkem. V čokoládách z kakaa Callebaut si můžete vychutnat tradiční české ingredience, například švestky a brusinky. Když se objevíte na Malé Straně, přímo pod Hradem v Nerudově ulici, navštivte zdejší Prague Chocolate Cafe & Bistro. Nachází se v historické, pečlivě zrenovované budově, která ukrývá útulný interiér navazující na venkovní posezení. V útulném čokoládovém podniku si můžete vychutnat skvělý šálek horké čokolády – podle našeho skromného názoru ten nejlepší ve městě. Milovníci kávy ocení, že bistro nabízí i široký vývěr kávových nápojů od české pražírny La Bohéme. Vychutnat si zde můžete i skvělé domácí dezerty, polévky, čerstvé sendviče, saláty i teplá jídla. Odměňte se skvělou pražskou čokoládou ještě dnes! 

Podívejte se také na další Stylové kavárny