Architekti

OK PLAN ARCHITECTS

Adresa: Na Závodí 631, 396 01 Humpolec, +420 565 53 36 56; Soudní 4, 140 00 Praha 4 – Pankrác, okplan@okplan.cz, www.okplan.cz

Renomovaný projekční ateliér OK PLAN ARCHITECTS specializující se na poskytování komplexních služeb v oblasti architektury, urbanismu a designu upřednostňuje práci na náročných a současně zajímavých projektech, které jeho tým mladých profesionálů vnímá jako výzvu přispívající k jejich dalšímu profesionálnímu růstu.

Vůdčí osobností humpoleckého ateliéru, který na trhu působí již od roku 1999, je architekt Luděk Rýzner, absolvent oboru architektura Stavební fakulty Českého vysokého učení technického a v současnosti jeden z nejúspěšnějších architektů v České republice. Jako hlavní architekt progresivního ateliéru OK PLAN ARCHITECTS rád sleduje směry, kterými se ubírá světová architektura a inspiruje se jimi například ve volbě netradičních materiálů. Ateliér OK PLAN ARCHITECTS projektuje občanské, veřejné a průmyslové stavby, jejichž realizace můžete najít po celé České republice. Jsou jimi rodinné a bytové domy, hotely či různé industriální stavby a jejich rekonstrukce. Návrhy a realizace staveb architektů z ateliéru OK PLAN ARCHITECTS vynikají v originalitě, kvalitě, funkčnosti i dokonalém začlenění do okolního prostředí. Náročné projekční celky jsou pro OK PLAN ARCHITECTS výzvou, které je třeba se postavit, což je možné kromě jiného také díky kvalitnímu zázemí společnosti. Velký důraz je kladen na detail, minimum různorodých materiálů a zejména na celkové minimalistické vyznění projektů. U materiálů je vedle jejich vysoké jakosti kladen důraz na nosnost, bezúdržbovost, odolnost vůči oděru apod. Velmi důležitá je od samého počátku také dostatečná komunikace s klientem. Přesvědčil-li vás profil ateliéru OK PLAN ARCHITECTS o tom, že jeho vnímání světa architektury a designu se ubírá tím samým směrem jako vaše, neváhejte se na jeho architekty obrátit.

Svoboda & Williams v současné době nabízí vilu na prodej na Praze 4 navrženou OK PLAN ARCHITECTS..

Podívejte se také na další Architekti