Tenisové kurty

Sportovní areály Hamr

Adresa: Braník: Vltavanů 1542, Praha 4, +420 244 462 467, +420 244 462 470. Záběhlice: Praha 10, +420 272 772 762, +420 272 773 809, www.hamrsport.cz

Sportovní areály Hamr v Záběhlicích a Braníku nabízejí celou řadu sportovních příležitostí pro celou rodinu včetně tenisových kurtů, hodin tenisu, vyplétání raket a dalšího.

Ať už jsou vaše sportovní zájmy jakékoli, sportovní areály Hamr pro vás mají to, co hledáte. Díky svému primárnímu zaměření na sporty, které se hrají přes síť, nabízí Hamr Záběhlice výjimečné zázemí ke hraní tenisu, badmintonu, volejbalu a plážového volejbalu, stolního tenisu či squashe. Dále nabízí také hodiny aerobiku, sálovou cyklistiku a posilovnu, jakož i prostory pro hru petanque. Osmnáct osvětlených tenisových kurtů, které jsou v zimě kryté a z nichž jeden se pyšní povrchem Canada Tenn (zelenou antukou), již měl jako první v České republice, tenisová výuka pro dospělé i děti, trenéři s licencí a pořádané tenisové turnaje se postarají o to, že vaše tenisové zážitky na Hamru budou ty nejlepší. Sportovní areál Hamr v Braníku nabízí vedle tenisu, badmintonu a dalších sportů, kde se využívá síť, také fotbal, půjčovnu in-line bruslí, florbal a další. Oba areály mají hřiště pro děti a restaurace, které jsou ideálním místem k regeneraci po sportovní aktivitě a setkání s přáteli nebo spoluhráči. Je v nich také možné pořádat narozeninové oslavy, svatební hostiny apod. V obou areálech najdete obchody se sportovním zbožím a nabídkou profesionálního vyplétání tenisových a badmintonových raket. Pokud hledáte místo, kde si zahrát volejbal, badminton či tenis v Praze, zamiřte na Hamr.

Podívejte se také na další Tenisové kurty