Luxusní kosmetika Ingredients

Adresa: Jáchymova 2, Praha 1, +420 224 239 477, www.ingredients-store.cz

Na Starém Městě pražském v blízkosti Pařížské ulice se nachází překrásný butik Ingredients specializující se na těžko dostupné kvalitní parfémy a kosmetiku.

Butik Ingredients založili Lukáš Loskot a Jakub Kopčák s cílem nabízet výběr nejnovějších kultovních kosmetických produktů z celého světa včetně unikátních parfémů, pěstící kosmetiky a svíček. Všechny produkty prodávané v butiku Ingredients, který je tím pravým místem pro niche značky, jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Luxusní vůně nabízené v Ingredients zahrnují prestižní značky jako Byredo, Comme des Garcons, LM Parfums, Histoires de Parfums, Escentric Molecules a Boadicea the Victorious, jež vás zlákají svým krásným složením – všechny tyto vůně jsou nezapomenutelné, fascinující a záhadné. Parfémy prodávané v butiku Ingredients si je možné představit jako čisté emoce a vzpomínky stáčené do designových lahviček. V butiku si také můžete dopřát příjemnou masáž obličeje a další kosmetické procedury. Ingredients má tu čest být jediným kosmetickým budoirem značky Sisley v České republice, jejíž kosmetická ošetření zahrnují aromaterapii a speciální masážní techniky. Pokud se rádi hýčkáte, relaxujete a oddáváte se exotickým parfémům a kosmetickým ošetřením, nenechte si návštěvu butiku Ingredients ujít. Zajímavostí je, že v moderním designovém interiéru butiku se konají také výstavy současných umělců.

Podívejte se také na další Luxusní kosmetika

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.