Designový nábytek

BoConcept

Adresa: Myšák Gallery, Vodičkova 31, Praha 1, +420 733 517 561; showroom Decoland, V Oblouku 800, Průhonice, +420 737 215 489, www.boconcept.cz

Patříte-li k fanouškům moderního nábytku, který v sobě kombinuje funkčnost, městský styl a „urban design”, pak vás zcela jistě osloví dánská značka BoConcept.

Značka BoConcept vznikla již v roce 1952 v dánském Herningu a od té doby expandovala se svou úspěšnou vizí funkčního designového nábytku, který zákazníkům přináší za jejich peníze skutečnou designovou i řemeslnou hodnotu, do více než 50 zemí po celém světě. V showroomech BoConcept najdete nábytek do obývacích pokojů, jídelen, ložnic, pracoven a předsíní doplněný o bohatý výběr designových doplňků ve svěžím skandinávském stylu. Nábytek značky BoConcept je chytrý, funkční a často také modulární. Lze jej přizpůsobit vašim potřebám co do velikosti, tvaru, barev i materiálů, díky čemuž vždy perfektně zapadne do vašeho interiéru. Budete-li na pochybách s výběrem nového kousku, interiéroví designéři a konzultanti značky BoConcept vám rádi pomohou a postarají se o to, aby u vás doma vše perfektně ladilo. Veškerý nábytek a doplňky značky BoConcept v sobě snoubí komfort a nenucenou eleganci dánského designu, díky své multifunkčnosti navíc skvěle korespondují se zrychleným tempem dnešních velkoměst. Díky vysoké kvalitě zpracování i materiálů a dokonalému designu působí produkty značky BoConcept zcela luxusním dojmem, přesto jsou cenově dostupné. V Praze tuto značku zakoupíte v BoConcept brand store ve Vodičkově ulici, pár kroků od Václavského náměstí, a v Průhonicích v prodejně BoConcept, která je součástí showroomu Decoland.

Podívejte se také na další Designový nábytek