Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 1
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 2
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 3
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 4
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 5
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 6
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 7
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 8
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 9
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 10
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 11
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 12
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 13
Administrativní budova, Bubenečská , Praha 6 | 14

Administrativní vila

654 m2

Praha 6, Bubenečská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Výjimečná rondokubistická vila z roku 1924, s citlivě restaurovaným interiérem, dobovým vybavením a moderním klimatizovaným apartmánem v podkroví je situovaná v jedné z nejprestižnějších pražských vilových lokalit Bubeneč. Vila obklopená udržovanou zahradou nabízí velkorysé a důstojné rodinné sídlo nebo kombinaci bytových a podnikatelských prostor.

Přízemí
s majestátní schodišťovou halou se skládá ze dvou hlavních obytných místností, kuchyně, zimní zahrady s přístupem na terasu, šatny a toalety. První patro nabízí 4 velké ložnice, koupelnu a šatnu. V podkroví je nově vytvořený moderní mezonetový apartmán s obývacím pokojem a kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, koupelnou a ateliérem v horním patře. Obytný je také suterén se samostatným vstupem ze zahrady. Součástí bytu jsou čtyři ložnice, obývací pokoj s francouzským oknem do zahrady, kuchyně, dvě koupelny, technická místnost a sklepní úložné prostory.

Celková rekonstrukce proběhla (před 10 lety) a respektovala původní záměr architekta Bedřicha Bendelmayera. V interiéru zůstává veškeré dobové zrestaurované vybavení. Kuchyně a koupelny jsou moderní. Podkrovní apartmán po kompletní rekonstrukci v roce 2017, s klimatizací, přiznanými trámy, dřevěnou prkennou podlahou, bezfalcovými dveřmi, střešními okny Velux a plně vybavenou kuchyní se spotřebiči Philco nabízí pohodlné moderní bydlení s krásnými výhledy například na trojskou vinici. Centrální vytápění celého objektu plynovým kotlem. Parkování v podzemní garáži pro 4 auta, dalších 5 míst na pozemku.

Vila stojí v prestižní diplomatické čtvrti jen pár kroků od rozlehlého parku Stromovka. V okolí je veškerá občanská vybavenost včetně soukromých i státních mateřských a základních škol, ale také restaurací, kaváren a menších potravinových obchůdků. V docházkové vzdálenosti je stanice metra a zastávka tramvají Hradčanská. Autem je místo dobře přístupné díky nedalekému výjezdu z tunelového komplexu Blanka.

Dům je nabízen ve formě prodeje 100% obchodního podílu ve společnosti (na transakci se tak nevztahuje daň z nabytí nemovitosti).


Zastavěná plocha 291 m2, zahrada 709 m2, pozemek 1000 m2.
Suterén 201 m2, přízemí 188 m2, 1. patro 125 m2, podkroví 140 m2.
Celkem interiér 654 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 654 m2
Zastavěná plocha 291 m2
Pozemek 1 000 m2
Parkování Ano
PENB F
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29011
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.