Administrativní budova, Husova , Benešov | 1
Administrativní budova, Husova , Benešov | 2
Administrativní budova, Husova , Benešov | 3
Administrativní budova, Husova , Benešov | 4
Administrativní budova, Husova , Benešov | 5
Administrativní budova, Husova , Benešov | 6
Administrativní budova, Husova , Benešov | 7
Administrativní budova, Husova , Benešov | 8
Administrativní budova, Husova , Benešov | 9
Administrativní budova, Husova , Benešov | 10
EXKLUZIVNĚ

Administrativní budova

729 m2

Benešov, Husova

30 250 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní polyfunkční dům o pěti podlažích s obchodním prostorem v přízemí. Novostavbu z roku 2015 lze využít jako kanceláře, či sídlo firmy, přízemní prostor lze adaptovat na obchod, kavárnu či restauraci, ale také rekolaudovat na bytový dům.

Administrativní prostory v moderní kancelářské budově v centru Benešova o čisté podlahové ploše 655 m2. Budova má skeletovou konstrukci, je doplněna o prostorná pásová okna, která přivádí do prostoru dostatek denního světla a v horních podlažích poskytují krásný výhled na město. V interiérech jsou použity kvalitní materiály, jednotlivá patra jsou obsluhována výtahem Schindler, prosklené stěny mezi kancelářemi a zasedacími místnostmi, na oknech jsou předokenní žaluzie, horní terasu pak lze stínit markýzou. Celá budova je klimatizována, vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Energetická náročnost třídy C.

V 1. podlaží
se nachází víceúčelový prostor orientovaný do ulice, který lze využít jako obchod, kavárnu či restauraci o výměře 45 m2, na něj navazuje prostor kanceláře. Ve 2. až 5. podlaží se nachází kancelářské prostory, doplněné ve druhém patře o menší zasedací místnost o rozloze 10 m2.

V 5. podlaží se nachází reprezentativní kancelář o jedné místnosti (53 m2) s terasou (37m2), sociálním zařízením a malou kuchyňkou. Prostor lze variablině využít i jako jednací sál. V místnosti je kvalitní dřevěná podlaha.

Budova je v příjemné lokalitě, v okolí je zajištěna veškerá občanská vybavenost, ve vzdálenosti 100 metrů lze pronajmout parkovací stání. Nádraží je vzdáleno 350 metrů, zastávka autobusu 200 metrů.

Čistá podlahová plocha 698 m2, zastavěná plocha 141 m2, terasa 31 m2.

Prodejní cena 30 250 000 Kč / 1 171 119 €
Celková plocha 729 m2
Zastavěná plocha 141 m2
Pozemek 141 m2
Parkování Možnost pronájmu parkovacího stání v okolí
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30511

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.