Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 6
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 7
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 8
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 9
Administrativní budova, Stodolní, Moravská Ostrava - Ostrava | 10
EXKLUZIVNĚ

Administrativní budova

1 544 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Stodolní

65 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zrekonstruovaná podsklepená, dobře viditelná rohová polyfunkční budova s pronajímatelnou plochou o rozloze 1 526 m2, prostorným dvorem a několika parkovacími místy stojí v historické části Ostravy na vyhlášené Stodolní ulici. Turisticky atraktivní lokalita je perfektně dostupná hromadnou dopravou.

V současné době je interiér rozdělen na provozovnu rychlého občerstvení, bar, restauraci, pivnici, velkoobchod, vinárnu, 1 byt (3+kk) a kanceláře se zázemím. Celkovou vnitřní plochu 1 526 m2 lze dále zvětšit o půdu, která má velikost kolem 224 m2, je přístupná a vhodná pro rekonstrukci. Sklep má cca 40 m2.

Všechny nebytové prostory jsou v současnosti pronajaty. Byt je od stravovacích zařízení oddělen, nachází se v budově ve dvorním traktu a je využíván na krátkodobé pronájmy. Na dvoře je kolem 10 parkovacích míst, 1 místo v garáži.

Dům se nachází v legendární ulici, která svou největší slávu zažívala na přelomu tisíciletí. Nyní se stává důstojným centrem města, ulice s pěší promenádou je upravená, jsou zde stromy a předzahrádky mnoha restaurací. Místo má dobrou dopravní dostupnost, blízko je tramvajová i vlaková zastávka. V blízkosti je mnoho obchodů včetně velkého OC Forum Nová Karolina, kavárny, bary, kluby, ale i kulturní instituce: galerie, kostely a muzea. V pěším dosahu jsou také úřady, školy a veškerá další občanská vybavenost.

Celková plocha interiéru 1 544,86 m2, zastavěná plocha 1 445 m2, pozemek 1 539 m2.

Prodejní cena 65 000 000 Kč / 2 519 380 €
Celková plocha 1 544 m2
Pozemek 1 539 m2
Parkování 10 parkovacích míst, 1 místo v garáži
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32843

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.