Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 1
Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 2
Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 3
Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 4
Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 5
Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 6
Bytový dům, Čelakovského, Plzeň - Plzeň-město | 7

Bytový dům

Užitná plocha 1 323 m2, pozemek 545 m2

Plzeň-město, Plzeň, Čelakovského

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní secesní rohový činžovní dům z konce 19. století před rekonstrukcí stojí v klidné ulici širšího centra Plzně. Nabízí investiční příležitost k přestavbě a vytvoření celkem 15 bytových jednotek včetně 3 mezonetových bytů v podkroví, 1 nebytového prostoru a 9 parkovacích stání. Na projekt je již vytvořena architektonická studie, která je součástí prodeje.

Dům má pět nadzemních podlaží včetně podkroví, které je ideální pro vytvoření exkluzivních mezonetových bytů s terasami. Všechny byty jsou v tuto chvíli pronajaté.

Rohový činžovní dům čeká na vrácení svého původního lesku. V domě zůstalo zachováno propracované schodiště s původní dlažbou a zdobným secesním zábradlím a původní dvoukřídlé masivní vstupní dveře do bytů.

Dům se nachází v prestižní lokalitě širšího centra ve čtvrti Jižní Předměstí, v sousedství mnoha úřadů, mateřské i základní školy. Přímo v ulici je lékárna a restaurace, nedaleko zimní stadion. Kousek od domu je zastávka vlaku i trolejbusu. 300 metrů od domu vede cyklostezka podél řeky Radbuzy.

Čistá podlahová plocha bytů 1289 m2, čistá podlahová plocha nebytových prostor 34 m2, zastavěná plocha 453 m2, pozemek 545 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 323 m2
Zastavěná plocha 453 m2
Pozemek 545 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26417

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.