Bytový dům, Smíchov - Praha 5 | 1
Bytový dům, Smíchov - Praha 5 | 2
Bytový dům, Smíchov - Praha 5 | 3
Bytový dům, Smíchov - Praha 5 | 4

Bytový dům

Užitná plocha 662 m2, pozemek 916 m2

Praha 5, Smíchov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Krásná vila z roku 1912 se 4 samostatnými jednotkami, výtahem, podzemní garáží a velkou zahradou stojí v klidné uličce nedaleko romantických parků Santoška a Na Skalce v lukrativní části Prahy 5 - Smíchov v pěším dosahu metra, tramvaje a městských i dálkových autobusů. Předpokládaný termín dokončení rekonstrukce Q2 2019.

Vila po rekonstrukci nabídne byt o dispozici 2+kk s privátní zahradou, dva byty 3+1 s balkónem a/nebo lodžií a mezonetový 5+kk s balkónem. K bytům přísluší 9 parkovacích stání (7 podzemních, 2 nadzemní). Podlaží budou přístupná novým proskleným výtahem s výstupy přímo do bytu. Každý z bytů má dvě koupelny a technickou místnost s přípojkou na pračku a sušičku.

Okna jsou špaletová (repliky původních). Byty budou dokončeny ve vysokém standardu včetně anglické, ručně vyráběné kuchyňské linky
Annie Edward s francouzskými spotřebiči De Dietrich nejvyšší řady. Součástí vybavení bytů je samostatný zdroj tepla/TUV (kondenzační plynový kotel Geminox), chlazení (klimatizací LG Inverter) a větrání bude řídit inteligentní jednotka Siemens. Dubové parkety se stromečkovým vzorem v obytných místnostech, v kuchyních a koupelnách podlahy a obklady z italského mramoru, podlahy budou vyhřívané a součástí bytů budou krbová kamna. Dveře z masivního dřeva budou repliky původních secesních (včetně dvoukřídlých) se starožitným kováním, koupelnová sanita HansGrohe. K bytům patří kromě parkovacích míst též sklepní kóje (cca 5 m2). U garáže a domu bude kamerový systém. Pro společná setkávání bude obyvatelům sloužit altán na upravené zahradě, zavlažované z retenční nádrže na dešťovou vodu.

Lokalita plná zeleně poskytuje vítaný klid a zároveň má skvělou dostupnost autem i MHD. Stanice metra Anděl a zastávka tramvají Na Knížecí se nachází pár minut chůze, ještě blíže je zastávka autobusu. V pěším dosahu je velké obchodní centrum, mateřská a základní škola nebo gymnázium, v blízkosti funguje francouzské lyceum.

Interiér 662 m2, balkony 20,93 m2, terasy 30 m2, zastavěná plocha 351 m2, zahrada 565 m2, pozemek 916 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 662 m2
Zastavěná plocha 351 m2
Pozemek 916 m2
Parkování 6 stání v podzemní garáži, 2 venkovní stání
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28670
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.