Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 1
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 2
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 3
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 4
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 5
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 6
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 7
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 8
Bytový dům, Karlovy Vary - Karlovy Vary | 9

Bytový dům

Užitná plocha 411 m2, pozemek 173 m2

Karlovy Vary, Karlovy Vary

17 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný historický dům z 1. poloviny 19. století se 3 bytovými a 1 nebytovou jednotkou, procházející pečlivou kompletní rekonstrukcí, se nachází v centru vyhlášeného lázeňského města. Na město je z domu jedinečný výhled.

Každé podlaží je tvořeno samostatnou jednotkou s obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní, koupelnou, toaletou a zádveřím. 1. podlaží tvoří nebytový prostor se zázemím (WC, kuchyň, úklidová místnost), vlastním vstupem přímo z ulice a s možností propojení s bytem č. 1. ve 2. podlaží. Tento byt má přístup na dvůr. Byt č. 2 ve 3. podlaží je na úrovni hlavního vstupu do objektu. Podkrovní byt (č. 3) je mezonetový s otevřeným horním prostorem poskytujícím úchvatné výhledy.

V celém domě jsou kompletně nové sítě: kanalizace, voda, plyn, silnoproud i slaboproud. Ve všech koupelnách a v 5. podlaží je instalováno podlahové topení. Do domu je přivedena telefonní přípojka s možností rychlého internetu a TV. Okna i dveře jsou nové dřevěné. Na domovním schodišti byly zachovány původní kamenné stupně. Vstupní dveře mají elektrický zavírač s dálkovým ovladačem pro každý byt. V technické místnosti jsou umístěny vodoměry, plynoměry, elektroměry, telefonní přípojka a čistící vpusť ležaté kanalizace domu.

Dům je situovaný v centru města, zároveň však bokem masivního turismu. Tradiční zástavba obklopená upravenou vzrostlou zelení poskytuje příjemné klidné bydlení kousek od základní školy, stanice lanovky Imperial nebo tenisové haly. Noblesní město v dosahu Krušných hor a německých hranic, cca 1,5 hodiny jízdy z Prahy, disponuje veškerými službami, vlastním mezinárodním letištěm a věhlasnými lázeňskými službami.

Byt č. 1 (2. NP) 79 m2, byt č. 2 (3. NP) 70 m2, byt č. 3 (4. a 5. NP) 157 m2, nebytový prostor 42 m2+zázemí (celkem 80 m2).

Celková plocha 411 m2, zastavěná plocha 173 m2, pozemek 173 m2.

Prodejní cena 17 500 000 Kč / 677 507 €
Užitná plocha 411 m2
Zastavěná plocha 173 m2
Pozemek 173 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29160

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.