Bytový dům, Braník - Praha 4 | 1
Bytový dům, Braník - Praha 4 | 2
Bytový dům, Braník - Praha 4 | 3
Bytový dům, Braník - Praha 4 | 4
Bytový dům, Braník - Praha 4 | 5
Bytový dům, Braník - Praha 4 | 6

Bytový dům

Užitná plocha 500 m2, pozemek 629 m2

Praha 4, Braník

35 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Z prvorepublikového viladomu určeného k rekonstrukci může na základě již vypracované architektonické studie vzniknout bytový dům o 3 jednotkách ve funcionalistickém stylu na místě, které je neopomenutelnou součástí pražských vilových čtvrtí. Rohový pozemek s útulnou zahradou se vzrostlými stromy je součástí původní osady Dobeška plné zeleně.

Návrh přestavby počítá se třemi jednotkami, na každém podlaží s jednou, a vzhledem k bezproblémovému umístění také s výstavbou výtahu. Byty budou tedy přístupné nejen ze společného schodišťového prostoru, ale také výtahu. Dispozice jednotek v 1.a 2. nadzemním podlaží je navržena jako 3+kk a ve 3.NP 4+kk, počítáno je až se 3 parkovacími místy.

Nyní je dům podsklepený ve 2 úrovních, kromě 4 jednotek a suterénního bytu je zde ještě technické zázemí, úložné prostory a garáž. K zachovaným původním prvkům patří například rohová okna, arkýř a schodišťová chodba prosvětlená luxfery, parkety a špaletová okna. Vstup do zahrady je ze severovýchodní nebo jihovýchodní strany.

Pár kroků od domu se nachází domovská scéna divadelního souboru Sklep a Vávrova vyhlídka umístěná na Branických skalách. Do mateřské a základní školy lze dojít za pár minut pěšky nebo dojet 1 zastávku autobusem, který staví téměř u domu. V pěším dosahu je i zastávka tramvaje s rychlými spoji k metru a do centra. Ke sportu láká blízká cyklo a inline stezka podél Vltavy nebo plavecký areál Podolí, pro děti je v okolí množství hřišť. V blízkosti je též poliklinika s lékárnou, supermarket, restaurace, kavárny a další služby. Místo má skvělou dopravní dostupnost a mnoho možností k aktivnímu vyžití.

Interiér - čistá užitná plocha bytů (dle studie) 346 m2, celková plocha domu cca 500 m2, zastavěná plocha 140 m2, zahrada 489 m2, pozemek 629 m2.

Prodejní cena 35 000 000 Kč / 1 357 115 €
Užitná plocha 500 m2
Zastavěná plocha 140 m2
Pozemek 629 m2
Parkování 3 parkovací místa
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29509
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.