Bytový dům, Smíchov - Praha 5 | 1
Bytový dům, Smíchov - Praha 5 | 2
Před rekonstrukcí

Bytový dům

Užitná plocha 706 m2, pozemek 220 m2, balkon 92 m2

Praha 5, Smíchov

47 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klasický smíchovský činžovní dům z r. 1889 určený k rekonstrukci se nachází v klidné ulici nedaleko od nábřeží a všech dalších důležitých míst oblíbené pražské čtvrti s rychlým dosahem centra.

Nemovitost:
Dům se zachovanými zdobnými architektonickými prvky (klenuté stropy nad suterénem, kamenné schodišťové stupně, litinové zábradlí s dřevěným madlem aj.) je určen ke kompletní rekonstrukci, projekt (včetně výstavby výtahu) majitel v této chvíli projednává s příslušnými úřady. Po dokončení úprav budova nabídne celkem 620 m2 čisté pronajímatelné plochy. Na šesti podlažích vznikne 14 menších bytových jednotek s optimální velikostí k pronájmu a 1 nebytový prostor. Balkony budou orientovány na západ do vnitrobloku.

Klíčové informace:
- prodej společnosti (share deal);
- stále žádanější lokalita k bydlení, další růstový potenciál;
- nově vznikající multifunkční projekty v okolí;
- lokalita snadno dostupná autem i MHD;
- skvělá vybavenost v okolí.

Lokalita:
Dům stojí v klidné boční ulici jen pár kroků od pěší zóny na Andělu a Smíchovské náplavky. V blízkosti funguje velké obchodně-zábavní centrum, supermarkety i menší obchody, restaurace, kavárny, zdravotnické služby i vzdělávací instituce. Místo je velmi dobře dostupné, 250 metrů je vzdálena stanice metra linky B a zastávky mnoha linek tramvají i autobusů Anděl, v pěším dosahu je také autobusové nádraží Na Knížecí, nedaleko železniční stanice Praha-Smíchov.

Pro bližší informace o nemovitosti kontaktujte prosím naši kancelář.

Budoucí užitná (hrubá) plocha 705,8 m2, čistá pronajímatelná 591,2 m2, balkony/terasy/dvorek 92,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 47 000 000 Kč / 1 813 971 €
Užitná plocha 706 m2
Zastavěná plocha 220 m2
Pozemek 220 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Ke stažení stavajici stav
Referenční číslo 36504
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.