Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 1
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 2
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 3
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 4
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 5
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 6
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 7
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 8
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 9
Bytový dům, Vyšehrad - Praha 4 | 10

Bytový dům

Užitná plocha 693 m2, pozemek 451 m2

Praha 4, Vyšehrad

62 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka činžovního domu se zahradou určeného ke kompletní rekonstrukci nebo demolici v klidné ulici u vyšehradského parku, 10 minut chůze od stanice metra. Součástí nabídky je architektonická studie novostavby bytového domu s podzemním parkováním a vykonatelné povolení k odstranění stavby.

Řadová budova má aktuálně 1 podzemní, 3 nadzemní podlaží a podkroví. Ideální orientace oken na jihozápad do ulice a na severovýchod do zeleného dvora. Nebytový prostor v suterénu má rozlohu cca 120 m2 a dva samostatné vchody z ulice. Navazující 3 podlaží se 4 bytovými jednotkami včetně podkroví zaujímají plochu cca 570 m2. Ve 3. podlaží je balkon o výměře 6 m2.

Objekt je v současnosti kompletně vyklizen. Součástí nabídky je zpracovaný demoliční výměr a architektonická studie, podle níž zde může vzniknout butiková rezidence o 4 bytových jednotkách s lodžiemi a zimními zahradami. Unikátní byty navržené pro celá patra mohou poskytnout nevšední komfort rodinného bydlení v dosahu centra. K přízemí domu přísluší privátní zahrada. Vyšší podlaží domu poskytuje unikátní výhledy do údolí Vltavy a potenciál vybudování velkorysého penthousu s privátním osobním výtahem a střešním wellness s bazénem a tělocvičnou.

Rezidenční lokalita s plnohodnotnou nabídkou služeb a snadnou dostupností se rozkládá v blízkosti dynamicky se rozvíjející pražské části Pankrác s moderními výškovými budovami včetně ikonické V-Tower. V sousedství domu funguje kavárna, jen pár kroků vede do parku na Vyšehradě s pražskou dominantou – bazilikou sv. Petra a Pavla. Za pár minut je možné dojít ke stanici metra linky C Vyšehrad, v pěším dosahu jsou i tramvajové zastávky. Pro cesty autem je výhodou nedaleká magistrála.

Celková hrubá plocha dle zaměření 692,62 m2, čistá podlahová plocha dle aktuálního prohlášení vlastníka 487,32 m2, zastavěná plocha a nádvoří 297 m2, zahrada 154 m2, pozemek 451 m2.

Forma prodeje - prodej s.r.o. (share deal).

Prodejní cena 62 500 000 Kč / 2 466 456 €
Užitná plocha 693 m2
Zastavěná plocha 297 m2
Pozemek 451 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37372

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.