Bytový dům, Ladná, Břeclav | 1
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 2
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 3
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 4
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 5
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 6
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 7
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 8
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 9
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 10
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 11
Bytový dům, Ladná, Břeclav | 12

Soubor 2 domů se 6 apartmány

Užitná plocha 232 m2, pozemek 1 349 m2, terasa 54 m2

Břeclav, Ladná

50 100 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Soubor 2 rodinných domů s vnitřním i venkovním bazénem, saunou a vířivkou, vhodný k investičním účelům nebo jako nadstandardní rodinné či firemní sídlo, se nachází na krásném místě jižní Moravy, v žádané části obce Ladná ležící v bezprostředním sousedství Lednicko-valtického areálu, zapsaného do seznamu UNESCO.

Jednopodlažní domy s rovnou střechou jsou nyní využívány jako rekreační ubytování v soukromí, celkem je zde 6 apartmánů (od cca 36 do 40 m2), každý z nich má samostatný vstup zvenku, vlastní sociální zázemí, kuchyňský kout, zahradní terasu a monitorované parkovací stání. Součástí komplexu je moderní vinný sklípek, společenská místnost, kolárna s nabíječkou elektrokol, sušárna, trezor, venkovní bazén, posezení pod pergolou, sauna, vyhřívaný whirpool pro 9 osob i dvě grilovací místa. Celková ubytovací kapacita komplexu je 30 osob.

Stavba byla provedena ve vysokém standardu, všechny prostory mají klimatizaci. Domy jsou napojeny na vodovod i kanalizaci, vytápění je elektrické.

Atraktivní lokalita se rozkládá u CHKO Pálava, jen 3 kilometry od Lednicko-valtického areálu, dostupného pohodlně na kole. Zdejší dominantou je romantická zřícenina v gotickém stylu Janův hrad, okolí však nabízí spoustu dalších výletních cílů. Místo je dobře dostupné po dálnici D2, nachází se asi půl hodiny jízdy z Brna a kousek od rakouských i slovenských hranic. V obci funguje základní občanská vybavenost - je zde mateřská a základní škola, pošta, prodejna potravin i knihovna.

Užitná plocha 286,08 m2, terasy 54 m2, zastavěná plocha 146 m2, zahrada 78.34 m2, pozemek 1349 m2.

Díky kolaudaci stavby jako dva rodinné domy se bude při prodeji uplatňovat snížená sazba DPH 15 %.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 50 100 000 Kč / 2 057 495 €
Užitná plocha 232 m2
Zastavěná plocha 146 m2
Pozemek 1 349 m2
Parkování 6 parkovacích míst
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41393
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.