Bytový dům, Milovice - Nymburk | 1
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 2
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 3
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 4
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 5
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 6
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 7
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 8
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 9
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 10
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 11
Bytový dům, Milovice - Nymburk | 12

Bytový dům

Užitná plocha 402 m2, pozemek 970 m2

Nymburk, Milovice

18 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Právě dokončený vícegenerační rodinný dům o celkové ploše 402 m2, v němž je možné zkombinovat prostory pro bytové i nebytové účely, stojí přímo u lesa, v klidné části menšího města vzdáleného asi 30 km od okraje Prahy.

Multifunkční dvoupodlažní budova je rozdělena na 3 samostatné jednotky. Jedna jednotka o velikosti 154 m2 v přízemí je zkolaudována jako zubní ordinace, s kompletní přípravou pro provoz. Druhou jednotkou je mezonetový byt 5+1 s plochou 172 m2, třetí jednotku tvoří byt 2+kk (65 m2), který je přístupný po venkovním schodišti. Převážně jihozápadně orientovaná okna poskytují pěkné výhledy do zahrady i do okolí.

Kolaudace domu proběhla v únoru r. 2022. Součástí vybavení je klimatizace v každé místnosti, podlahové topení, voda z vlastního hlubinného vrtu, ošetřená změkčovačem, zabezpečovací kamerový systém, vinylové podlahy. Interiér je velmi světlý a vzdušný, a to díky dostatku velkých oken i nadstandardní výšce stropu (2,85 m v přízemí a 3 m v patře). V nebytovém prostoru je příprava pro 2 zubařská křesla a rtg místnost. Dům byl vystavěn z konstrukčního systému Ytong a je zateplen 30 cm minerální vaty. Glazované střešní tašky jsou značky Tondach. Vytápění je řešeno plynovými kotli a elektrokotlem (jednotka č. 3), k topení lze využívat i klimatizační jednotky. Stavba je napojena na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu i plyn. Rovinatá zatravněná zahrada je zavlažována z retenční nádrže na dešťovou vodu. Parkovat lze na zpevněné ploše u domu za pojezdovou branou.

Dům stojí na kraji rezidenční zástavby v blízkosti dětských hřišť a vyhlášeného dětského zábavního parku. Mateřská škola je vzdálena necelý 1 km, základní škola 1,5 km. V rychlém dosahu je také supermarket, pošta, sportovní areál nebo restaurace. Blízko je do lesa i do rezervace divokých koní. Město je propojeno s okolními městy autobusy, do Prahy na Hlavní nádraží vede přímý vlakový spoj.

Užitná plocha 402 m2, zastavěná plocha 177 m2, zahrada 793 m2, pozemek 970 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 18 900 000 Kč / 765 182 €
Užitná plocha 402 m2
Zastavěná plocha 177 m2
Pozemek 970 m2
Parkování Parkovací stání na pozemku
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42025
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.