Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 5

Byt 2 + kk

Interiér 83 m2, balkon 3 m2

Praha 1, Staré Město, Kozí

Světlý byt s balkonem v 5. patře renovovaného domu v klidné části historického centra Prahy mezi Staroměstským náměstím a nábřežím Vltavy.

Dispozice se skládá z otevřeného kuchyňského, jídelního a obývacího prostoru, 2 ložnic, 2 koupelen a toalety. Byt je nabízen ve stavu white walls, tj. před instalací finálních povrchů a zařizovacích předmětů, jako jsou například podlahy, obklady, kuchyně či koupelny.

Prestižní adresa v centru Prahy s veškerou občanskou vybaveností v okolí, blízko Pařížské ulice a mnoha obchodů a restaurací.

Interiér 82,7 m2, balkon 2,9 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 86 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 15927
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.