Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, U Obecního dvora, Staré Město - Praha 1 | 9
Top lokalita, parkování

Byt 4 + kk Interiér 274 m2

Praha 1, Staré Město, U Obecního dvora

Cena na vyžádání

Do oblíbených Odeslat poptávku

Luxusní byt s možností parkování v nově dokončeném exkluzivním rezidenčním projektu Obecní dvůr, který nabízí absolutní soukromí a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy.

Tento byt je situován ve 3. patře nově zrekonstruované budovy komplexu Obecní dvůr. Navrhovaná dispozice, kterou lze plně přizpůsobit uvážení zájemce, zahrnuje velký obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnice, 2 koupelny a další oddělenou toaletu. Interiér 274,3 m2, úložný prostor.

Standardy bytu se vyznačují jednoduchou elegancí s nádechem bohaté historie Obecního dvora. Podlahy z masivního dřeva od Bolefloor, stěny s benátským štukem nebo s kvalitní malbou dle výběru zájemce, schody ze skla a oceli, bodová světla Swarovski Crystal. Koupelny jsou vybaveny zařizovacími předměty Laufen nebo Agape, bateriemi Grohe a mozaikovou dlažbou. Vybavení zahrnuje individuálně nastavitelné vytápění a chladící systém, videotelefon a napojení na pult centrální ochrany. Výběr ze 3 designů interiéru jednotlivých apartmánů. Samozřejmostí je výtah, nonstop concierge servis a nejnovější bezpečnostní technologie v rámci celého areálu.

Parkovací stání v objektu k dokoupení.

Cena Cena na vyžádání
Celková plocha 274 m2
Parkování 2 parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16179
Informace o projektu Obecní dvůr
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.