Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 82 m2

Praha 2, Vinohrady, Záhřebská

Kompletně zařízený klasický vinohradský byt s vysokými stropy se nachází ve 2. nadzemním podlaží renovované secesní budovy s výtahem v klidné části Vinohrad, pouhých 5 minut chůze nebo jednu zastávku tramvají od stanice metra Náměstí Míru.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a třemi okny, 1 ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.
Vybavení zahrnuje parkety a dlažbu, dvoukřídlové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, domácího vrátného. Možnost pronájmu parkovacího stání v garážích 50 m od budovy (negarantováno).

Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností a výbornou dostupností MHD. V dochozí vzdálenosti parku Gröbovka, divadla Na Vinohradech, četných restaurací a kaváren.

Interiér 82 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 82 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16281

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.