Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Purkyňova, Nové Město - Praha 1 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 46 m2, terasa 8 m2

Praha 1, Nové Město, Purkyňova

Nadstandardně řešený byt se 2 terasami a parkovacím stáním v nově vznikajícím projektu na Praze 1 z dílny architektonického studia Cigler Marani.

Komplex Quadrio nabízí unikátní spojení kvalitního a moderního bydlení s pohodlím centra města, vynikající dopravní dostupnost, stanici metra vzdálenou 10m, veškerou občanskou vybavenost, množství restaurací, butiků a služeb v samotném komplexu i v docházkové vzdálenosti.

Tento byt ve 4. podlaží disponuje vstupní halou, otevřeným obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí, koupelnou s toaletou a 2 terasy. K uvedené ceně bytu je nutno připočítat cenu garážového parkovacího stání 1 000 000 Kč + DPH. Interiér 47,47 m2, terasy 8,22 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 54 m2
Terasa 8 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17007

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House