Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 98 m2

Praha 5, Smíchov, Křížová

Moderní loftový ateliér s galerií v 5. patře kompletně zrekonstruované tovární budovy s výtahem z r. 1900, s výraznou architekturou, vysokými žebrovými stropy a velkoplošnými okny nedaleko klidného Prokopského údolí, vhodný pro využití i jako kancelář.

Interiér je řešen jako plně otevřený prostor s vstupní halou, obývacím pokojem, plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Otevřenou galerii lze využít jako ložnici a pracovní kout s úložnýmy prostory.

Vybavení zahrnuje otevíratelná okna, žaluzie, bezpečnostní dveře, vysokorychlostní WiFi internet, datové rozvody, domácí videotelefon. K dispozici jedno garážové parkovací stání.

Interiér 98 m2 (spodní patro 75,63 m2, galerie 23 m2).

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 98 m2
Parkování Jedno parkovací stání v garáži zahrnuto v ceně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17295
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.