Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 126 m2, balkon 5 m2

Praha 1, Staré Město, Haštalská

Vzdušný byt s jedinečnou atmosférou se dvěma balkony a výhledem na Kozí plácek se nachází v 5. nadzemním podlaží secesního domu z roku 1902, navrženého architektem Osvaldem Polívkou (tvůrcem Obecního domu a paláce Lucerna) a zařazeného mezi chráněné architektonické památky. Na fasádě domu je výjimečná štuková dekorace "Strom života". Byt je nabízen ve stavu před rekonstrukcí s zachovanými původními prvky.

Byt disponuje vstupní halou, obývacím pokojem, kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou a dvěma balkony. Prostor nabízí různé varianty řešení dispozic. Původní dřevěné parkety ve všech místnostech, vysoké stropy, zachovalé secesní prvky a dvoukřídlé dveře. Rekonstrukce společných prostor a vybudování výtahu do konce roku 2015.

Interiér 126 m2, balkony 5 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 131 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18317

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.