Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 80 m2, balkon 5 m2

Praha 10, Vršovice, Vršovická

Moderní a světlý dvoupokojový apartmán se 2 balkony a jedinečným výhledem na Gröbeho vilu a Havlíčkovy sady v 6.NP novostavby v klidné části Vršovic s výbornou dostupností do centra.

Byt, který nabízí možnost změny dispozice na 3+kk, se skládá z obývacího pokoje s plně zařízeným kuchyňským koutem a balkonem, ložnice s šatnou a druhým balkonem a koupelny s vanou. Vybavení zahrnuje dřevěná okna, dřevěné podlahy od firmy Kährs, kuchyňskou linku ALNO se spotřebiči Bosch, luxusní značku JOOP v koupelně. Byt je orientován na sever/západ. V kupní ceně je zahrnut sklep, možno dokoupit garážové stání.

V domě se nachází výtah, v rezidenčním areálu pak obchod, fitness studio s krytým bazénem a restaurace. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a rychlým spojením MHD do centra (zastávka autobusů a tramvají vzdálená 3 minuty chůze). V blízkosti mateřské, základní i střední školy, kavárny, restaurace, sportovní areál s tenisovou halou v Universitním sportovním klubu Praha.

Interiér 80 m2, balkony 4,5 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 85 m2
Balkon 5 m2
Parkování 1 garažové parkovací stání zahrnuto v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18684

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.