Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 52 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Byt ve 2. patře moderního rezidenčního projektu Korunní Dvůr ve vyhledávané čtvrti Vinohrady s vynikající dostupností do centra a v dochozí vzdálenosti Bezručových sadů.

Byt nabízí prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, ložnici, koupelnu a vstupní halu. Vybavení zahrnuje nábytek, dřevěné parkety, francouzská hliníková okna a satelit. Objekt disponuje 24-hodinovou recepcí s ostrahou. Cena je včetně sklepa. Garážové parkovací stání za příplatek 400.000 Kč.

Atraktivní rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností a skvělým spojením MHD (zastávka tramvají za rohem). V blízkosti se nacházejí mateřské i základní školy, kavárny, restaurace, obchodní centrum Atrium Flora, squash Královské Vinohrady.

Interiér 52 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 52 m2
Parkování 1 garáž. stání v objektu
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18877

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.