Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + 1

Interiér 83 m2

Praha 2, Vinohrady, Šafaříkova

Světlý byt s francouzským balkonem ve 2. NP činžovního domu, který se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě Prahy 2 – Vinohrady, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností MHD.

Dispozice bytu nabízí rohový obývací pokoj s balkonem, orientovaný do upravené ulice se vzrostlou zelení, dále pak kuchyni s jídelnou, ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu.
Vybavení zahrnuje původní parkety, dlažbu v kuchyni, hale a koupelně, špaletová okna, velké dřevěné vstupní dveře, přípravu k napojení alarmu, úložný prostor nad předsíní. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem Vaillant.

V okolí domu najdeme mateřskou a několik základních škol, kavárny, restaurace, knihovnu, divadlo D21 nebo parky Folimanka a Grébovka. Tramvajová zastávka Bruselská je vzdálena necelé 3 minuty chůze.

Interiér 83,31 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 83 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19056

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.