Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 1
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 2
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 3
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 4
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 5
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 6
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 7
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 8
Byt 4 + kk, Podolí - Praha 4 | 9

Byt 4 + kk, 2.NP, B2 .02 .01

Interiér 107 m2, terasa 13 m2

Praha 4, Podolí

Prostorný byt 4+kk s balkonem a terasou je situován ve 2.NP netradičně koncipovaného nově vznikajícího projektu s podzemní garáží, který se nachází kousek od Vyšehradu i vltavského nábřeží, v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční čtvrti Prahy 4 – Podolí. Příjemné bydlení v malé, útulné rezidenci od renomovaného architektonického studia, která nabízí i další jednotky o dispozicích od 1+kk po 5+kk.

Do bytu se vchází přes centrální halu, z níž jsou přístupné všechny ostatní místnosti – otevřený koncept obývacího pokoje s balkonem, kuchyňskou linkou a jídelním koutem, 3 ložnice s dostatkem úložného prostoru, koupelna s toaletou, sprchovým koutem a vanou a WC pro hosty. Příjemné posezení nabízí také západně orientovaná terasa náležící ke dvěma ložnicím.

Všechny apartmány jsou vybaveny ve vysokém standardu – dřevěná podlaha z běleného dubu, velkoformátová dřevěná okna, zásuvné či bezfalcové dřevěné interiérové dveře, koupelnové zařizovací předměty Laufen, Grohe a Hüppe.

Projekt se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě s plnou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra díky blízkým zastávkám MHD (5 minut pěšky na zastávky tramvají a autobusů Podolská vodárna). V okolí najdeme mateřskou i základní školu, plavecký bazén a venkovní koupaliště, tenisové kurty, agility park, veslařský klub, golfové hřiště v sousedních Hodkovičkách, kavárny, restaurace či park přímo navazující na vyšehradské zahrady.

Pro aktuální přehled volných bytových jednotek prosím kontaktujte kancelář.

Interiér 107,42 m2, balkon 4,75 m2, terasa 7,89

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 120 m2
Terasa 13 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19067

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.